• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 950

15878233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum | ciche | przestronne | bulwary | okazja 27591331 15878233 Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Tamka 1A. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska!Na po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15686790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stacji metra Politechnika | Wejście z ulicy 23950775 15686790 Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy parterowy o powierzchni 50 m2, mieszczący się niedaleko politechniki warszawskiej, mieszczący się na ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego.Atuty:Lokalizacja - jedna z najbardziej tętniących życiem lokaliz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (120 zł/m2)

1
-
50 m2
1956
15873997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517888 15873997 Lokal biurowy do wynajęcia świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły lokalu: Powierzchnia: 33 m² (biurowa) 2 piętro + winda Oddzielne, ogólnodostępne WC oraz pomieszczenie socjalne Duże okna z wid...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 533 PLN (46 zł/m2)

11
-
33 m2
2014
15863877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257568 15863877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 940 PLN (69 zł/m2)

5
-
260 m2
2015
15837031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26725132 15837031 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

154 315 PLN (110 zł/m2)

11
-
1400 m2
2009
15837010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724588 15837010 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym, na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (55 zł/m2)

9
-
344 m2
2006
15837004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724454 15837004 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 535 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 179 PLN (69 zł/m2)

11
-
535 m2
2008
15879311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612734 15879311 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 519 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 216 PLN (64 zł/m2)

12
-
519 m2
2001
15863878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257573 15863878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 039 PLN (69 zł/m2)

4
-
131 m2
2015
15855840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27076343 15855840 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 080 PLN (91 zł/m2)

1
-
550 m2
2008
15837018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724581 15837018 Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez prowizji od Najemcy------------Budynek oferuje Naj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 640 PLN (55 zł/m2)

12
-
1448 m2
2006
15863880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257575 15863880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.191 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 179 PLN (69 zł/m2)

5
-
191 m2
2015