• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 949

15762178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane dla 4 osób-Rondo Daszyńskiego 25399950 15762178 Jeśli szukasz biura, które łączy strategiczną lokalizację z pełną infrastrukturą serwisową, ta oferta jest dla Ciebie. Proponujemy funkcjonalną przestrzeń w najdynamiczniej rozwijającym się punkcie biznesowej Warszawy.ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (173 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15839751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL 505 m² - WOLA - PARTER 26759474 15839751 Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w sercu dynamicznej Woli - idealna lokalizacja dla biznesu!Powierzchnia: 505,3 m² netto PARTER (4-kondygnacyjny budynek po remoncie)Lokalizacja: Centrum biznesowe Wola - metro Płocka w zasięgu, wysoki ruch pieszy pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 950 PLN (85 zł/m2)

11
-
505 m2
-
15890382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876193 15890382 Sienna 93: Twój prywatny azyl w sercu biznesowego Manhattanu WarszawySzukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po godzinach pozwoli Ci o wszystkim zapomnieć? To mieszkanie przy ul. Siennej 93 to rzadkie połączenie wielkomiejskiego szyku ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2000
15890379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 Balkony/Parking/Osiedle Zamknięte/Garderoba! 27876196 15890379 Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 zlokalizowane przy Al. Wyścigowej 4 na warszawskim Mokotowie- Służewcu. Lokal usytuowany na 2-gim piętrze w budynku wybudowanym w roku 2004. Nowoczesne osiedle zamknięte z ochroną, monitoringiem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
80 m2
2004
15890380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
duży balkon | metro | parking 27876198 15890380 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do stacji metra), w budynku z 2016 roku.Mieszkanie usytuowane ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (83 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15890383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27876194 15890383 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 148 PLN (43 zł/m2)

11
-
236 m2
1978
15872321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27490234 15872321 To mieszkanie, położone w jednej z najbardziej nowoczesnych i imponujących inwestycji przy Rondzie Daszyńskiego, oferuje komfort życia w miejscu, które funkcjonuje jak samowystarczalne miasto w mieście. To przestrzeń idealna dla osób, które cenią wyg...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (92 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15883956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO/USŁUGI 109 m² - ŚRÓDMIEŚCIE-PARTER 27687031 15883956 Elegancki lokal biurowyusługowy 109,18 m² w prestiżowej kamienicy przy ul. Wspólnej - serce Śródmieścia!Lokal może zostać wynajęty na działalność usługową (z wyłączeniem gastronomii) lub na biuro.UKŁAD (łącznie 109,18 m²):Główna sala: 44,10 m² (duża ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15612776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22455933 15612776 Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora – idealna lokalizacja!?? Metraż: 38 m² ?? Piętro: 46?? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia?? Dostępne od 16-tego czerwcaNowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15888795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825587 15888795 Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją i garażem Bemowo osiedle strzeżone Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z dużą ilością miejsca do przechowywania, położone przy ul. Szeligowska 5 na warszawskim Bemowie. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (66 zł/m2)

3
-
62 m2
2013
15776180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro gotowe do pracy - Centrum. 25696580 15776180 Poszukujesz nowoczesnego biura w prestiżowej części Warszawy?  Proponujemy przestrzeń, która spełni oczekiwania firm ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą komunikację.Udogodnienia w budynku:biuro gotowe do natychmiastowego użycia, kompleksowo um...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 300 PLN (161 zł/m2)

11
-
95 m2
-