• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 949

15714166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24453286 15714166 Dom wolnostojący w Raszyn-Rybie o pow. 185 mkw. z zadbanym ogrodem i dwoma sporymi tarasami. Budynek po gruntownym remoncie, posiada dwa niezależne wejścia.Parter:salon z kominkiem,3 duże pokojekuchnia ze sprzętem AGDłazienka z prysznicem i hydromasa...

Raszyn (Rybie) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

7 998 PLN (43 zł/m2)

5
2
185 m2
2000
15868753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Mokotowie ok 127 m² 27390188 15868753 Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 127 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego.OD ZARAZ. Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras komunikacyjnych.Atuty:recepcja,dostęp całodobowy,ochrona, ala...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 850 PLN (75 zł/m2)

11
-
144 m2
-
15865655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Mokotów 138 m² – nowoczesna przestrzeń 27304160 15865655 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,51 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego.Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras komunikacyjnych.Atuty:recepcja, dostęp całodobowy,ochrona, alarm,klimat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 389 PLN (75 zł/m2)

11
-
138 m2
-
15885877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743355 15885877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 314 PLN (65 zł/m2)

4
-
158 m2
1998
15886555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27761997 15886555 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 165 m2 na 1 piętrze warszawskiej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (106 zł/m2)

6
-
165 m2
-
15885582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733940 15885582 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 930 PLN (61 zł/m2)

6
-
130 m2
-
15890448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877450 15890448 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KLUCZE DO APARTAMENTU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ DO WYNAJECIA OD ZARAZ Apartament zlokalizowany w samym sercu Mokotowa tuż przy Polach Mokotowskich. Otaczająca bloki zieleń stwarza wyjątkowy klimat w centrum ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

2
1
47 m2
2003
15883954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ELEGANCKIE BIURO 165 m² - ŚRÓDMIEŚCIE 27687021 15883954 Wynajem stylowego biura 165 m² w reprezentacyjnej kamienicy po rewitalizacji - ścisłe centrum Warszawy!STANDARD KAMIENICY:Gruntowna rewitalizacja - wysokiej jakości materiałyKlimatyzacja z indywidualnym sterowaniemParkiet, alarm, wideofon247 dostęp, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (106 zł/m2)

11
-
165 m2
-
15888301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane dla 3 osób. Metro Wierzbno. 27808970 15888301 Nowoczesne biuro dla Twojego zespołu 3-osobowego - gotowe do wejścia!Lokalizacja: Aleja Niepodległości - 0 min do Metra Wierzbno (M1)4 500 PLN nettomc (1500 PLNos) ZAWIERA:✅ Umeblowane biuro dla 3 osób✅ Dostęp 247✅ Pełna kuchnia (kawa, herbata)✅ Medi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15870143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny 210 m2 . Parter 27421442 15870143 Prestiżowy lokal gastronomiczny w najlepszej lokalizacji Warszawy - Żurawia.Powierzchnia: 210 m² ParterDostępny: OD ZARAZLokalizacja: 3 min od Metro CentrumKLUCZOWE ATUTY:Duże witrynyBezpośrednie wejście z ulicyZGODA NA ALKOHOL (brak wspólnoty miesz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 790 PLN (199 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15858373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 296 m² - BIAŁOŁĘKA - OD ZARAZ 27146970 15858373 Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych!Dostępne: 296 m² netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze)Wspólne 3,5% Również dostępne jest biuro na 3. pietrze 296 m² netto.DOSTĘPNE O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 860 PLN (51 zł/m2)

11
-
311 m2
-
15857305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
98 m2 lokal handlowo-usługowy | Bemowo | Witryny 27118483 15857305 Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji w sercu Bemowa. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, wysokością 3,30 m oraz stanem deweloperskim pozwalającym na dowolną aranżację. Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (112 zł/m2)

11
-
98 m2
-