• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 949

15888663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819611 15888663 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 711 PLN (50 zł/m2)

2
-
34 m2
1984
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-
14755213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 3029582 14755213 Saska Kępa Dom na wynajem 160 m² Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz klima...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (88 zł/m2)

5
2
160 m2
1955
15849548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973509 15849548 Do wynajęcia - 2-pokoje 0% prowizji Wola ul. Okopowa Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu CH Arka...

Warszawa (Wola), Okopowa

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15890381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Miejsce Postojowe/9piętro/Metro-3min! 27876195 15890381 Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (52 zł/m2)

4
2
135 m2
1999
15888901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831846 15888901 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14,42 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 PLN (62 zł/m2)

1
-
14 m2
1965
15882582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Garaż/Wysoki Standard/Nowe Osiedle/Lotnisko 27671364 15882582 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym, - korytarz z szafą i komodą,- sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15890499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878602 15890499 Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tuż przy Parku Dolinka Służewiecka.Składa się z:jasnego i duż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15714166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24453286 15714166 Dom wolnostojący w Raszyn-Rybie o pow. 185 mkw. z zadbanym ogrodem i dwoma sporymi tarasami. Budynek po gruntownym remoncie, posiada dwa niezależne wejścia.Parter:salon z kominkiem,3 duże pokojekuchnia ze sprzętem AGDłazienka z prysznicem i hydromasa...

Raszyn (Rybie) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

7 998 PLN (43 zł/m2)

5
2
185 m2
2000
15868753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Mokotowie ok 127 m² 27390188 15868753 Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 127 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego.OD ZARAZ. Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras komunikacyjnych.Atuty:recepcja,dostęp całodobowy,ochrona, ala...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 850 PLN (75 zł/m2)

11
-
144 m2
-
15865655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Mokotów 138 m² – nowoczesna przestrzeń 27304160 15865655 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,51 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego.Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras komunikacyjnych.Atuty:recepcja, dostęp całodobowy,ochrona, alarm,klimat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 389 PLN (75 zł/m2)

11
-
138 m2
-
15885877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743355 15885877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 314 PLN (65 zł/m2)

4
-
158 m2
1998