• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 375

15850330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Okazja | centrum | przestronna | loggia 26993638 15850330 Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 PLN (73 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15852741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Służew/ Klimatyzacja/ Loggia/ Parking 27039741 15852741 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (71 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15847365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wola / Parking / Jasne i przestronne 26910550 15847365 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W budynku dostępny garaż podziemny! Na powierzchnię składają się:- Salon ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
50 m2
2011
15887721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791808 15887721 Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy.Został zaprojektowany przez architekta i wykończony w minimalistycznym, nowoczesnym stylu z wykorzystanie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (129 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
14858118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 3506345 14858118 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Babka Tower. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwustronny, wydzielona część dzienna i prywatna. Wysoka jakość wykończenia wnętrz m.in. płyty wielkoforma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
116 m2
2000
15502420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19977780 15502420 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15881065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5 pokoi | Ochota | Park Szczęśliwicki 27622230 15881065 Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie Ochota - Włodarzewska 55G blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej 55G na warszawskiej Ochocie - w jed...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
127 m2
2000
15850990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011143 15850990 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 m² Białołęka Tarchomin Balkon Klimatyzacja GarażNa wynajem eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku na warszawskim Tarchominie (Białołęk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15839798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26761002 15839798 Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie Mokotów, ul. BukowińskaOferuję do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone w samym centrum Mokotowa, w nowoczesnym budynku przy ul. Bukowińskiej.Dodatkowe atuty:miejsce...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (76 zł/m2)

4
2
105 m2
2010
15844010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26819819 15844010 0% PROWIZJI OD WYNAJMUJĄCEGO Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka (25 mkw) w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy – na granicy Żoliborz i Śródmieście, tuż przy stacji Metro Dworzec Gdański oraz Dworzec Gdański.Mieszkanie:10 pi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
1960
15887133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27778939 15887133 Nowe, ciche, z widokiem na ogród – zamieszkaj pierwsza-yZapomnij o mieszkaniach „z historią” i śladach po poprzednich lokatorach. Tutaj to Ty zdejmujesz folię z nowych sprzętów i układasz swoje rzeczy w garderobie, która uwalnia przestrzeń. Przy ul. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
46.13 m2
2025
15887135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778940 15887135 3 pokoje I 70m2 I parking I balkon I Stara MiłosnaFunkcjonalne trzy pokoje w Starej Miłośnie To mieszkanie o powierzchni 69,5 m² zapewnia Ci maksymalną użyteczność, ponieważ każdy metr kwadratowy został tu optymalnie zagospodarowany. Lokal usytuowany...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (42 zł/m2)

3
1
69.5 m2
2000