• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 376

15887135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778940 15887135 3 pokoje I 70m2 I parking I balkon I Stara MiłosnaFunkcjonalne trzy pokoje w Starej Miłośnie To mieszkanie o powierzchni 69,5 m² zapewnia Ci maksymalną użyteczność, ponieważ każdy metr kwadratowy został tu optymalnie zagospodarowany. Lokal usytuowany...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (42 zł/m2)

3
1
69.5 m2
2000
15887140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27778950 15887140 Co powiesz na poranki ze światłem wschodzącego słońca i widokiem na panoramę Warszawy – bez hałasu ulicy wielkiego miasta a jednak w świetnej lokalizacji w stolicy?Ten apartament przy ul. Okopowej 56 to rzadkie połączenie: centralna lokalizacja i abs...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
57.8 m2
2008
15887131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778938 15887131 Komfort, cisza i zieleń w sercu Gocławia57,5 m² 5. piętro Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,5 m² przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 51 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawa.Lokal znajduje się na 5. piętr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
57.5 m2
2015
15848140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26933778 15848140 3 pokoje ul. Marszałkowska 915 4 piętro winda po generalnym remoncieSalon 28 m² oddzielna kuchnia sypialnia od podwórzaNa wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na 4. piętrze kamienicy przy ul. Ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (77 zł/m2)

3
1
71 m2
1946
15471716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19320438 15471716 Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej.Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką wyposażenia.Mieszkanie jest wygodne, wyposażone w funkcjonalne meble i spr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15800899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
0% prowizji | 4 pokoje | 127 m² | 74 m² taras 26223558 15800899 Brak prowizji po stronie najemcy  There is no commission fee charged to the tenantENG BELOWINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Powiśle - Elektrownia PowiśleMetraż: 127,5 m² + 3 tarasy o powierzchni 74 m² (łącznie 201,5 m²)Piętro: 55Liczba pokoi:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 093 PLN (229 zł/m2)

4
2
127 m2
-
15886762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27766582 15886762 WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r.Do wynajęcia nietuzinkowy dwupokojowy apartament ze 100 m2 tarasem do wyłącznego użytkowania usytuowany na ostatnim 7 piętrze. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe wraz z komórką lokatorską Lokal usytuowany jest w apartam...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2020
15887079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27775272 15887079 NAJEMCA NIE PŁĄCI PROWIZJI - 0%Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (41 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980
15804210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26301736 15804210 BEZ PROWIZJI - 0% - REMAX MARATONOferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (47 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980
15734358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24821348 15734358 Na wynajem 2-pokojowe nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 mkw., usytuowane na 8. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. J.Gagarina 26. W skład lokalu wchodzi:przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na przeszklony balkon (klimatyzowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
15572682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21595574 15572682 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI. Umowa okazjonalna. Do wynajęcia od maja 2026, po załatwieniu formalności (parę dni). Bezpośrednio. Przytulna, umeblowana, cicha kawalerka 23,74 m2, dla osób pracujących (wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (79 zł/m2)

1
-
24 m2
1974
15868972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w sercu Żoliborza - Popiełuszki 3 27395676 15868972 Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort i wygodę? Mieszkania, które stanie się Twoim azylem po długim dniu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie z duszą Na warszawskim Żoliborzu, przy spokojnej ulicy Popiełuszki 3, czeka na C...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (65 zł/m2)

1
1
37 m2
1959