• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 231

14852829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3424414 14852829 Biuro w centrum Warszawy !!!200 m. od Metro Centrum .Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Opłaty eksploatacyjne 28,5 złm2 - Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 767 PLN (70 zł/m2)

2
-
39.53 m2
-
14851035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3377382 14851035 1. Parking Wskaźnik miejsc parkingowych w garażu podziemnym 1:47 2. Czynsz za parking 3 80 PLNmiejscem- c netto.3. Logo i antena na budynkuSpecyfikacja standardu LokaluWysokość lokali:- parter: 3.25 m- antresola: 2,80 m• Podłogi (parter i antresol...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 874 PLN (63 zł/m2)

11
-
109.99 m2
-
14846449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238245 14846449 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 088 PLN (60 zł/m2)

11
-
34.85 m2
-
14846432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238243 14846432 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 054 PLN (60 zł/m2)

11
-
17.6 m2
-
14846412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238227 14846412 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 433 PLN (60 zł/m2)

11
-
23.92 m2
-
14796312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 196846 14796312 Do wynajęcia biuro o powierzchni 50 m2. Lokal położony na 2 piętrze. Na piętrze do dyspozycji łazienka.Czynsz: 56 złm2 nettoKoszty eksploatacyjne: 7 złm2Lokal w budynku biurowo - magazynowym na warszawskiej Pradze Północ.Dostęp do lokalu 24 h na dobę...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15394721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17580833 15394721 Do wynajęcia biuro 32,21 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus anek...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 932 PLN (60 zł/m2)

1
-
32.21 m2
-
15391880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17523656 15391880 Do wynajęcia moduł biurowy 145 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 865 PLN (68 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15380743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17265155 15380743 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 48,9 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 338 PLN (68 zł/m2)

1
-
48.9 m2
1876
15349650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16511783 15349650 Do wynajęcia lokal biurowy 2 pokojowy w centrum Warszawy - 29 m2 (Śródmieście - metro centrum). Lokal klimatyzowany. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 70 zł m2 netto + 29 zł m2 eksploatacja . C...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 030 PLN (70 zł/m2)

11
-
29 m2
-
15286586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14771895 15286586 Lokal biurowy 2 pokojowy z aneksem kuchennym i wc.-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, -Całodobowa ochrona, klimatyzacja,-Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców, -Na parterze bogata oferta restauracji idealnych do spotkań biznesowych,-Dostę...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 PLN (79 zł/m2)

3
-
30 m2
-
15258270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14033584 15258270 Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najm...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 329 PLN (68 zł/m2)

9
-
240 m2
-