• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 232

15390913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17503147 15390913 Do wynajęcia moduł biurowy 115 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 291 PLN (81 zł/m2)

11
-
115 m2
-
15380749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17265154 15380749 Do wynajęcia lokal biurowy 300 M2. - 10 POKOI w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 500 PLN (75 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15349668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16511785 15349668 Do wynajęcia moduł biurowy 120 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).VI PIĘTRO - winda.3 pokoi z możliwością podziału. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najm...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 640 PLN (72 zł/m2)

7
-
120 m2
-
15311542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15477718 15311542 lokal biurowy 12 m.kw. w centrum Warszawy .Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 10 mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 360 PLN (60 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15289719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14877846 15289719 Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy - 116m2 (Śródmieście - metro centrum).Ilość pomieszczeń: 4 z możliwością podziału .III PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 70 zł m2 netto + 23 zł m2 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 120 PLN (70 zł/m2)

4
-
116 m2
-
15129002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10491330 15129002 Parterowy dom wolnostojący położony w dzielnicy Włochy o pow. ok. 200 m2, w dobrze skomunikowanej części biznesowej, niedaleko Al.Jerozolimskich i Łopuszańskiej. Świetna lokalizacja obok Microsoft, Oriflame, E.Leclerc - Aleje JerozolimskieW bliskiej ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (60 zł/m2)

11
-
200 m2
2005
15125669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10433704 15125669 Do wynajęcia moduł biurowy 182 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najm...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 382 PLN (68 zł/m2)

7
-
182 m2
-
15125663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10433703 15125663 Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 42,33 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 749 PLN (65 zł/m2)

2
-
42.3 m2
-
15125141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419343 15125141 Do wynajęcia biuro o powierzchni 23,40m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 587 PLN (68 zł/m2)

11
-
23.4 m2
1980
15125175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419340 15125175 Do wynajęcia biuro o powierzchni 28,70m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.4 m2
1980
15107382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9969502 15107382 Biuro w centrum Warszawy !!!Budynek biurowy dysponuje prawie 3900 m² z powierzchnią handlowo -usługową na parterze. Istnieje możliwość zaaranżowania i dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy. Klimatyzacja pozwala na indywidualną ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 567 PLN (64 zł/m2)

5
-
150 m2
-
14896207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4181002 14896207 Wysokiej klasy wykończenie powierzchni wspólnych z okładzinami z naturalnego kamieniaDominujące, wysokie drzwi wejścioweOtwieralne oknaDostęp do balkonówNowoczesny system HVAC oparty na belkach chłodniczo-grzewczychNowoczesne systemy telekomunikacyjn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 732 PLN (91 zł/m2)

11
-
62.7 m2
-