• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 236

15107450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9970308 15107450 Biuro w centrum Warszawy !!!Budynek biurowy dysponuje prawie 3900 m² z powierzchnią handlowo -usługową na parterze. Istnieje możliwość zaaranżowania i dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy. Klimatyzacja pozwala na indywidualną ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (64 zł/m2)

11
-
43.9 m2
-
15107432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9970307 15107432 Biuro 250 m.kw. w nowoczesnym 9-kondygancyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ponad 7000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Konstrukcja budynku umożliwia funkcjonalną aranżację powierzchni biurowej. Budynek położony jest w samym centrum ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 919 PLN (96 zł/m2)

7
-
250 m2
-
14979348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6006460 14979348 Lokal 82 m.kw. w centrum Warszawy .Możliwość dowolnej aranżacji.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Cent...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 349 PLN (65 zł/m2)

4
-
82.3 m2
-
14846450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238257 14846450 Lokal biurowy na Mokotowie Dolnym.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 290,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 663 PLN (76 zł/m2)

11
-
35.05 m2
-
14846431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238255 14846431 Warunki najmu w skrócie:Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariusz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 627 PLN (55 zł/m2)

11
-
101.59 m2
-
14846427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238236 14846427 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 665 PLN (60 zł/m2)

11
-
94.54 m2
-
14846396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238235 14846396 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 49,5 złm2m-c plus opłaty licznikowe.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 835 PLN (50 zł/m2)

11
-
77.48 m2
-
14846425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3238215 14846425 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 55,39 złm2m-c plus opłaty licznikowe lub opłata zryczałtowana 59,93 złm2m-c.Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 181,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 546 PLN (60 zł/m2)

11
-
25.81 m2
-
14844766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3192140 14844766 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).3 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto + 23 zł m2 eksplo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 315 PLN (65 zł/m2)

3
-
51 m2
1965
14748536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3024163 14748536 Idealnie ciche, widne i ustawne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na ulicy Szeligowskiej ( Bemowo ).Piętro 56, stan idealny ( mieszkanie nigdy nie było używane )Lokal umeblowany, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym w garażu podziem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (79 zł/m2)

2
1
44.36 m2
2020
14681229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 161074 14681229 Budynek biurowy w centrum Warszawy stworzony z połączenia trzech zabytkowych kamienic. Ten kameralny obiekt biurowo handlowy jest obecnie siedzibą wielu instytucji oraz sklepów najlepszych marek, które swój prestiż podkreślają lokalizacją przy trakci...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 903 PLN (106 zł/m2)

11
-
159 m2
-
15413414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991411 15413414 Do wynajęcia biuro 27 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 PLN (60 zł/m2)

1
-
27 m2
2000