• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 233

15394716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17580832 15394716 Do wynajęcia biuro 2 pokojowe 40,5 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 PLN (60 zł/m2)

2
-
40.5 m2
-
15391568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17519615 15391568 Do wynajęcia dwa sąsiadujące lokale użytkowe o powierzchni 58 i 60 m2 w ekskluzywnym budynku na Mokotowie w sąsiedztwie parku Morskie Oko przy ul. Puławskiej.Oba lokale znajdują się na parterze budynku, mają niezależne od recepcji wejścia i posiadają...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (110 zł/m2)

11
-
118 m2
2020
15380748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17265156 15380748 Do wynajęcia moduł biurowy 59,2 M2. - 3 POKOJE w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windę , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 76 zł m2 netto + 45 zł m2 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 501 PLN (76 zł/m2)

3
-
59.2 m2
1890
15283857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14761905 15283857 Do wynajęcia lokal - 327m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).Idealny także szkołę itp. !!!Ilość pomieszczeń: 9 z możliwością dowolnego podziału .V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 890 PLN (70 zł/m2)

9
-
327 m2
-
15136746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10686896 15136746 Lokal biurowy 2 pokojowy z możliwością powiększenia na Mokotowie Parter poz. 1 dwa pokoje 36,03 m2Czynsz 76 złm2 netto + vat + prądKaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 280 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 738 PLN (76 zł/m2)

2
-
36.03 m2
-
14990083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6225957 14990083 Biuro 270 m.kw. w nowoczesnym 9-kondygancyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ponad 7000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Konstrukcja budynku umożliwia funkcjonalną aranżację powierzchni biurowej. Budynek położony jest w samym centrum ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 833 PLN (96 zł/m2)

12
-
270 m2
-
14982982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6059418 14982982 Lokal biurowy w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardziewykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca parkingowe. Metraż typowego piętra wynosi około 450 m2. Budy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 993 PLN (76 zł/m2)

12
-
486 m2
-
14896297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4182160 14896297 Wysokiej klasy wykończenie powierzchni wspólnych z okładzinami z naturalnego kamieniaDominujące, wysokie drzwi wejścioweOtwieralne oknaDostęp do balkonówNowoczesny system HVAC oparty na belkach chłodniczo-grzewczychNowoczesne systemy telekomunikacyjn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 464 PLN (91 zł/m2)

11
-
59.77 m2
-
14864627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3582091 14864627 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,73 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 474 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.73 m2
1980
14856688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3463158 14856688 Lokal Magazynowy Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy samochodem. Międz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 330 PLN (35 zł/m2)

11
-
38 m2
1960
14856690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3463155 14856690 Centrum Biurowe położone jest w Śródmieściu Warszawy. Istotnym atutem budynku jego lokalizacja – bliskie sąsiedztwo Giełdy Papierów Wartościowych, Sejmu, ministerstw i urzędów centralnych. Obiekt ma świetne połączenie komunikacyjne z resztą miasta -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (65 zł/m2)

1
-
22.2 m2
1950
14856672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3460742 14856672 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 10 minut jazdy samochodem. Międzynarodowy Port Lo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 PLN (55 zł/m2)

1
-
25 m2
1960