• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow

Znalezionych ofert: 1 324

15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15897734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009441 15897734 Lokal handlowo-usługowy na małe biuro, kiosk, salonik sprzedaży, mały showroomWitryny.Koszt najmu: czynsz: 20 € 1 mkw koszty eksploatacji: 32,50 PLN 1 mkw powierzchnia brutto: 59 mkw całkowity miesięczny koszt najmu przy 1 € = ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 293 PLN (77 zł/m2)

11
-
56 m2
2013
15897732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009439 15897732 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatnie piętro! Szeroki widok.Biuro w układzie mieszanym. Powierzchnia netto 655 mkw, brutto 684 mkw. Możliwość zmiany układu pomieszczeń, powierzchnie są elastyczne.Koszty najmu:czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 224 PLN (77 zł/m2)

11
-
655 m2
2013
15897733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009440 15897733 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatni moduł w tym budynku do wynajęcia.Biuro w układzie open space + salki spotkań.Powierzchnia netto 467,59 mkw, brutto 488,96 mkw. Możliwość zmiany układu pomieszczeń, powierzchnie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 885 PLN (77 zł/m2)

11
-
468 m2
2013
15897738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009438 15897738 Powierzchnia biurowa w jednym z najlepszych budynków na Mokotowie!Ostatni moduł w tym budynku do wynajęcia.Biuro w układzie open space + salki spotkań + 2 gabinety.Są to trzy moduły (468 mkw, 133 mkw i 337 mkw netto) z możliwością połączeniaPowierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 847 PLN (77 zł/m2)

11
-
937 m2
2013
15897739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 28008472 15897739 Do wynajęcia komfortowa połowa bliźniaka o powierzchni 203 m², położona na działce 322 m². Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako dom dla rodziny, jak i siedziba firmy lub kameralne biuro.Dom usytuowany jest w prestiżowej, zielonej części Sa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (74 zł/m2)

5
2
203 m2
1960
15766797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25513296 15766797 Samodzielny moduł biurowy w nowoczesnym biurowcu na Mokotowie.Podział powierzchni:- recepcja,- sala konferencyjna na 8 osób - 16 mkw.- 7 gabinetów dwu i jednoosobowych,- 3 powierzchnie open space na 6 stanowisk pracy każda,- kuchnia biurowa, magazyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 313 PLN (77 zł/m2)

11
-
291 m2
2013
15895906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962862 15895906 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (72 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15897621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007535 15897621 Zapraszamy do wynajęcia mieszkania, idealnego dla singla lub pary, którzy cenią sobie miejski styl życia, wygodę i doskonałą lokalizację. Ta oferta to propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w jednej z najbardziej pożądanych...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15895921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962980 15895921 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew! Na lokal skłądają się: - Salon 19,7...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
1
75 m2
1978
15877694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577607 15877694 Do podnajęcia, wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. podział gabinetowyczęściowe umeblowaniePodnajem powierzchni do 08.2027 z możliwością dłuższej umowy bezpośrednio z właścicielem budynku.Budynek:Biurowiec należy do zespołu budynków licz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 743 PLN (36 zł/m2)

11
-
438 m2
2015
15897520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005743 15897520 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000