• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow

Znalezionych ofert: 1 327

15895921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962980 15895921 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew! Na lokal skłądają się: - Salon 19,7...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
1
75 m2
1978
15877694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577607 15877694 Do podnajęcia, wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. podział gabinetowyczęściowe umeblowaniePodnajem powierzchni do 08.2027 z możliwością dłuższej umowy bezpośrednio z właścicielem budynku.Budynek:Biurowiec należy do zespołu budynków licz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 743 PLN (36 zł/m2)

11
-
438 m2
2015
15897520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005743 15897520 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15897522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005745 15897522 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 PLN (54 zł/m2)

1
-
22 m2
2000
15897530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005742 15897530 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15897506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005615 15897506 Budynek:Biurowiec jest znakomicie zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej. Położenie przy głównej arterii komunikacyjnej sprawia, że jadąc zarówno z centrum miasta, jak i z południowych dzielnic Warszawy, trafisz tu bez problemu i nie utkniesz w korku, pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

81 662 PLN (72 zł/m2)

11
-
1136 m2
2012
15897501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005300 15897501 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 PLN (40 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15897498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005299 15897498 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,31 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 PLN (39 zł/m2)

1
-
30 m2
2008
15897491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005303 15897491 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 168 PLN (75 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15897484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005301 15897484 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,22 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 PLN (39 zł/m2)

1
-
17 m2
2008
15897493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005305 15897493 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15897489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005304 15897489 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008