• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow

Znalezionych ofert: 1 322

14232735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 150m2, Stary Mokotów, Grażyny 5158 14232735 WILSON' S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE--- BEZ PROWIZJI ---Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 150m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.Moduł biurowy składający się z 9 ga...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15856169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem, ul. Postępu, 3 pokoje, 68m2 27084102 15856169 Wynajem 3 pokoje 68 m2 I 5200 zł ul. Postępu 12b WarszawaPrzedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z:- salonu z aneksem kuchennym- dwóch pokoi,- łazienki z wanną- łazienki z prysznicem- przedpokoju- balko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (76 zł/m2)

3
2
68 m2
2021
15582979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mangalia | 3 pokoje | Garaż | wysoki standard 21837785 15582979 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia.Budynek oddany do użytku w 2019 roku, dotychczas zamieszkiwany doraźnie przez dwóch kolejnych właścicieli, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2018
15889577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jurajska ładne 2 pokoje meb;e 27854100 15889577 Jurajska Mokotów Mordor dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Jurajskiej Momotów blisko Mordor, . Czwarte piętro w budynku siedmiopiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 32 m. Kuchnia umeblowana i wyposażona . Pokój dzienny umeblow...

Warszawa (Mokotów), ul. Jurajska

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2022
15887059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27775061 15887059 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 17,4 mkw. - Al. Wilanowska 363Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 17,4 mkw. zlokalizowany na parterze niedużego Centrum Handlowego przy Al. Wilanowskiej 363. Lokal do własnej aranżacji, co daje ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 PLN (92 zł/m2)

1
-
17 m2
2000
15897954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogród zimowy i loggia | Widok na Wyścigi Konne 28015192 15897954 Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko mieszkaniem, ale prawdziwą enklawą spokoju? Proponujemy dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Mieszkanie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
68 m2
2010
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (46 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15897123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera 27995230 15897123 MIESZKANIE DLA SINGLAZamieszkaj przy Parku Dreszera - Twój nowy, słoneczny azyl na Starym MokotowieSzukasz miejsca, w którym wielkomiejski styl życia łączy się z ciszą i zielenią? To świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Tynieckiej czeka na swojego p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
1
41 m2
1936
15897702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 28008120 15897702 Kluczowe cechy: mieszkanie jasne, ciche, wysokie, dwustronne, balkon WINDA, PARKINGTylko u nas. Oferta na wyłączność. Jasne, wysokie (2,8 m), ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie z loggią, oddzielną kuchnią z jadalnią, Przestronny salon (ok....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (86 zł/m2)

4
2
116 m2
1998
15895670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962211 15895670 Oferuję na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m², położony przy ul. Biały Kamień – w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie, tuż przy Polu Mokotowskim. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

4
1
92 m2
2015
15897818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010674 15897818 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 99 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 877 PLN (69 zł/m2)

3
-
99 m2
2012