• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 159

15840879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786116 15840879 Samodzielny obiekt o pow. ok 600m2, wykończony i od lat wykorzystywany na działalność medyczną. Możliwość zmiany aranżacji i sposobu wykorzystania obiektu - warunki do negocjacji.Parter ok 100m2: 2 wejścia do obiektu, rejestracja, poczekalnia, 2 gabi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15857805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133631 15857805 Poziom -1228 mkw; Parter 231 mkw; 1 piętro 257 mkw; 2 piętro 149 mkw.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość jest przeznaczona obecnie na cele magazynowe, lub inną działalność według potrzeb Klienta, po uzgodnieniu.Wynajem na 1 rok. Stan obiektu wymaga prac ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
865 m2
1991
15753378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25195990 15753378 Moduł biurowy – 80 m² – Praga PołudnieDo wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 80 m² zlokalizowany na Pradze Południe. Lokal składa się z 3 oddzielnych pomieszczeń, co zapewnia komfortową i funkcjonalną przestrze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

11
-
80 m2
2002
15841100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787812 15841100 Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 193 m²Oferujemy na wynajem funkcjonalny i niezależny moduł biurowy o powierzchni 193 m², idealny dla firmy poszukującej komfortowej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy.Biuro s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 071 PLN (47 zł/m2)

11
-
193 m2
1995
15840966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787398 15840966 Lokal handlowy 2-poziomowy z dużymi witrynami – dodatkowo możliwość wynajęcia wiaty i magazynuDo wynajęcia przestronny lokal handlowy o łącznej powierzchni 198 m², idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub showroom. L...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 563 PLN (69 zł/m2)

3
-
198 m2
1995
15840848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786123 15840848 Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 130 m2, idealny dla firmy poszukującej komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy.Biuro składa się z 5 niezależnych, ustawnych pokoi, 2 łazienek oraz w pełni wydzielonej kuchni, co ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 540 PLN (58 zł/m2)

11
-
130 m2
1990
15841297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788364 15841297 Do wynajęcia moduł biurowy – 474 m²Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i w pełni klimatyzowany moduł biurowy o powierzchni 474 m², idealny dla firm poszukujących komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do pracy.Biu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 278 PLN (47 zł/m2)

11
-
474 m2
1995
15831465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695524 15831465 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (45 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15831466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26695523 15831466 Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) Bez prowizj...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15831380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26693674 15831380 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 526 PLN (73 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15830204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664557 15830204 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 610 PLN (73 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15830217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664558 15830217 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 497 PLN (71 zł/m2)

1
-
21 m2
1980