• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 159

15877377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27568061 15877377 Warszawa - Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15879045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27606345 15879045 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.53 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 079 PLN (96 zł/m2)

1
-
53 m2
2018
15882076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657168 15882076 Nowoczesna przestrzeń biurowa – 150 m²Oferujemy do wynajęcia komfortowy i dobrze zaplanowany moduł biurowy o powierzchni 150 m². Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie pracy oraz sprawnym funkcjonowaniu zespołu.W skł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 750 PLN (85 zł/m2)

11
-
150 m2
2001
15844012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26819820 15844012 Nowoczesne biuro na wynajem – funkcjonalna przestrzeń, wysoki standardSzukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy? Oferujemy na wynajem nowoczesny moduł biurowy zaprojektowany z myślą o komforcie pracy i profesjonalnym wizerunku T...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 663 PLN (69 zł/m2)

11
-
283 m2
2004
15882002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654592 15882002 Moduł biurowy na 3 piętrze, w budynku biurowo-handlowym.Do wykonania prace adaptacyjne przed oddaniem powierzchni do najmu.Do użytku najemcy aneks kuchenny.Budynek:Budynek biurowy klasy B, budowa zakończona w 1996 r. Zlokalizowany na warszawskiej Pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 049 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
1996
15881017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620658 15881017 Powierzchnia biurowa 175 mkw ma 6 piętrze, podzielona na 7 gabinetów.Aneks kuchenny i toalety dostępne na powierzchni ogólnej.Biuro dostępne od czerwcaBudynek:Nowoczesny biurowiec kl. B+ z recepcją i ochroną. Klimatyzacja, telekomunikacja cyfrowa, do...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
175 m2
2000
15857117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114023 15857117 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa podzielona na 7 gabinetów o zróżnicowanej wielkości — od 16 do 22 m².Układ pomieszczeń umożliwia wygodną pracę zarówno zespołową, jak i indywidualną.Na powierzchni znajduje się kuchnia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
200 m2
2000
15841615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26792489 15841615 Nieruchomość na warszawskiej Saskiej Kępie w otoczeniu rezydencji i ambasad.Wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno na rezydencję jak i na biuro. Willa posiada piękny ogród z oczkiem wodnym, a do budynku przynależy garaż na dwa auta oraz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
687 m2
1977
15881444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27630974 15881444 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze w ciągu wynajętych lokali w budynku apartamentowym. Duże witryny wyeksponowane na ulicę na całej długości. Wysokość ponad 3,5 m,Lokal podzielony na salę sprzedaży i część magazynową, wyposażo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (94 zł/m2)

3
-
96 m2
1999
15840960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787389 15840960 Do wynajęcia nowoczesne biuro – 76 m²Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z:przestronnej, jasnej powierzchni typu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 192 PLN (42 zł/m2)

1
-
76 m2
1998
15740210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24949524 15740210 Na wynajem biuro 27,5 mkw na 3 piętrze w biurowcu.Możliwość wynajęcia jednego miejsca parkingowego (opłata 250 zł.)Wolne od zaraz.Budynek:Nowoczesny biurowiec kl. B+ z recepcją i ochroną. Klimatyzacja, telekomunikacja cyfrowa, dostęp do internetu. Re...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 079 PLN (77 zł/m2)

11
-
27 m2
2000
15840930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26787369 15840930 Samodzielny obiekt o pow. ok 600m2, wykończony i od lat wykorzystywany na działalność medyczną. Możliwość zmiany aranżacji i sposobu wykorzystania obiektu - warunki do negocjacji.Parter ok 100m2: 2 wejścia do obiektu, rejestracja, poczekalnia, 2 gabi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2000