• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 327

15806456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338146 15806456 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 400 PLN (336 zł/m2)

1
-
22 m2
1996
15781087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25820448 15781087 Do wynajęcia: lokal biurowymieszkanie o pow.44,27 m2 na 5 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 427 PLN (101 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15774853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25659777 15774853 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 PLN (388 zł/m2)

1
-
26 m2
1996
15770522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25554543 15770522 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 12 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 500 PLN (427 zł/m2)

1
-
48 m2
1996
15765862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25485832 15765862 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 100 PLN (303 zł/m2)

1
-
40 m2
1996
15757732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25306274 15757732 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 17 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (441 zł/m2)

1
-
68 m2
1996
15859500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168469 15859500 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

125 000 PLN (625 zł/m2)

3
-
200 m2
2016
15858369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27146977 15858369 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 20 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 000 PLN (409 zł/m2)

1
-
88 m2
1996
15847355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26908867 15847355 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.286,30m2 na 5 piętrze w kameralnej odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu,poleca agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 303 PLN (120 zł/m2)

11
-
286 m2
2018
15835069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907324 15835069 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 2064 m2 Śródmieściu, na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, na warszawskim Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

217 215 PLN (105 zł/m2)

1
-
2064 m2
2016
15828284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628434 15828284 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1786,51 m2 do wynajęcia w Centrum, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

201 194 PLN (113 zł/m2)

11
-
1786 m2
2017
15828265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628431 15828265 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

222 587 PLN (113 zł/m2)

11
-
1976 m2
2017