• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 327

15838674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733054 15838674 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 558 PLN (108 zł/m2)

11
-
710 m2
2006
15828304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628433 15828304 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 277 PLN (113 zł/m2)

11
-
419 m2
2017
15822622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627938 15822622 Do wynajęcia: lokal biurowymieszkanie o pow.43,42 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 342 PLN (101 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
15770515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25554533 15770515 lokal biurowy o pow.411,40 m2 do wynajęcia na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy biurowej w okolicach ulic Wilczej i Mokotowskiej w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 401 PLN (101 zł/m2)

8
-
411 m2
1876
15755996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25243332 15755996 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 34 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 500 PLN (313 zł/m2)

1
-
136 m2
1996
15853238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044689 15853238 Do wynajęcia: sala spotkań do 8 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 PLN (13 zł/m2)

1
-
16 m2
2017
15859842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27176744 15859842 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 28,95 m2 w nowoczesnym śródmiejskim biurowcu, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 159 PLN (149 zł/m2)

1
-
28 m2
2021
15859804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176470 15859804 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Platerpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 441 PLN (86 zł/m2)

12
-
179 m2
1998
15859802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176467 15859802 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 935 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Platerpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 175 PLN (81 zł/m2)

12
-
935 m2
1998
15859805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176462 15859805 Warszawa - Do wynajęcia: sala eventowa do 100 osób w Centrum, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 PLN (8 zł/m2)

1
-
250 m2
2017
15848976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26954011 15848976 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1538 m2 na 24 piętrze biurowca klasy A na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Rondo ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

191 638 PLN (125 zł/m2)

12
-
1538 m2
2006
15838688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733055 15838688 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 330 PLN (108 zł/m2)

11
-
745 m2
2006