• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 238

15838819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin 26733283 15838819 Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposażenie:salon z aneksem kuchennym i oknem,2 oddzielne, umeblowane sypial...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15354349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16652559 15354349 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni.Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na 8-metrowy taras, dwóch sypi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15882559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27668844 15882559 Do wynajęcia lokal parterowy z przeznaczeniem na usługi. Wcześniejszym użytkonikiem była kawiarnia. Obok kantyna.Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Business Park. Powierzchnie biurowe w stanie deweloperskim są wykańczane przez właś...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 524 PLN (73 zł/m2)

2
-
144 m2
2010
15865159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289160 15865159 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

190 PLN (190 zł/m2)

1
-
1 m2
-
15884464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27704334 15884464 DOSTĘPNE OD 1 MAJA 2026Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Bronikowskiego blisko metra Kabaty.Powierzchnia 66 m2: salon, dwie sypialnie, łazienka, garderoba. W pełni umeblowane i wyposażone. Nieopodal tereny zielone: Las Kaback...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
66 m2
2000
15872234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27488563 15872234 Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191 mkw. z ogródkiem, urządzony z lekką nonszalancją, ale zpięknym pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki z prysznicem, 6 pomieszczeń, lokal doświetlony oknami witrynowymi.Lokal pos...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (65 zł/m2)

6
-
191 m2
2003
15877446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569729 15877446 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin.Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu.Do lokalu prowadzą zadaszone oświetlone schody, nad którymi można umieścić ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15881014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620663 15881014 Biuro gotowe do wynajęcia od zaraz.Układ biura:- otwarta powierzchnia,- strefa lounge,- aneks kuchenny,- WC.Nowoczesne wykończenie, duże okna, dostęp do światła dziennego, dogodna lokalizacja.Czynsz z kosztami eksploatacji wynosi około 15 200 pln net...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (67 zł/m2)

11
-
180 m2
2010
15882565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27668842 15882565 Biuro w układzie open space z meblami, gotowe do wprowadzenie się. Stan bardzo dobry. W kompleksie właściciel dysponuje też innymi powierzchniami od 65m2 do 1000m2. Jest możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb użytkownika - wynaj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 203 PLN (73 zł/m2)

11
-
468 m2
2010
15871765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27475058 15871765 Do wynajęcia czteropokojowe, bardzo zadbane, jasne mieszkanie z dużym ogrodem na warszawskim Ursynowie - ulica Rumby.Mieszkanie o powierzchni 112,69 mkw znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, kameralnym budynku z 1996 roku. Dobrze doświetl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (63 zł/m2)

4
1
112 m2
1996
15865910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305196 15865910 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 200 PLN (5 220 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15868510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27383854 15868510 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.129,37 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 056 PLN (62 zł/m2)

4
-
129 m2
1998