• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 238

15868514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383850 15868514 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 986 PLN (62 zł/m2)

12
-
1011 m2
1998
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15822598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 6 pokoi | Natolin | metro 600 m | garaż 26597989 15822598 Segment na cele biurowe na Natolinie3-piętrowy Klimatyzowany Garaż dwustanowiskowy Ogródek, taras i balkonyRozkład pomieszczeńParter:- salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m²- toaletaPiętro:- trzy gabinety- łazienkaPoddasze:- dwa pomieszczenia do ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (36 zł/m2)

8
-
222 m2
2003
15052495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek na wynajem 1200m2 Ursynów biuro lokal 8264590 15052495 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking .LOKALIZACJA:Ursynów Obok trasa S7. 5 min do lotniska.STANDARD:- Podłoga panele- Biuro k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15505105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny lokal handlowy, witryny! 20043262 15505105 Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna.Widoczny z daleka.Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej.Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.Lokal w stanie shell & core, do adaptacji. W pobliżu salony sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 937 PLN (88 zł/m2)

11
-
605 m2
2017
15868960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27395497 15868960 Przedstawiamy niezwykle funkcjonalną przestrzeń handlowousługową, idealną na biuro, sklep, działalność specjalistyczną, usługi księgowe, finansowe, medyczne czy kancelarie. Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Pasaż Ursynowski 11, w dynami...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (90 zł/m2)

1
-
61 m2
2005
15795725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26102680 15795725 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.550m2 położony na Ursynowe przy ul. Puławskiej. Reprezentacyjne wejście do budynku. Jest to jedyny lokal na piętrze. W skład którego wchodzą: recepcja, duże przestronne pokoje od 15 do 40m2, miejsce na archiwum lub ma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (51 zł/m2)

12
-
550 m2
-
15871660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27472975 15871660 Do wynajęcia powierzchnia 75 m2 w piętrowym domu jednorodzinnym.Lokal znajduje się na 1 piętrze.Rozkład:- przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne pokoje- łazienka- toaleta- balkonDla firm szukających spokojnego miejsca do pracy.Dodatkow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15840045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26764919 15840045 Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa z szatnią i łazienką o pow. 300m oraz 3 pokoi biurowych(po odmalowaniu), łazienką, pom. socjalnym o pow. 50m2. Pokoje ogrzewane, klimatyzacja, światłowód, siła. Dużo miejsca do parkowania samochodów na posesji. ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (34 zł/m2)

6
-
350 m2
-
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15853783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27060505 15853783 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (62 zł/m2)

3
1
64 m2
1996