• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 241

15795566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26099526 15795566 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 35 m2 na parterze przy ul. Puławskiej obok stacji BP.Łączna kwota najmu (czynsz + koszty eksploatacji) - 3500 PLN netto.Budynek:Samodzielny budynek biurowy, usytuowany w pierwszej linii zabudowy przy ul. Puławskiej, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (68 zł/m2)

11
-
35 m2
1995
15885280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721860 15885280 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Park wybudowanym przez Marvipol.Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojekto...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (98 zł/m2)

2
1
44 m2
2019
15876676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27544863 15876676 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15838819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin 26733283 15838819 Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposażenie:salon z aneksem kuchennym i oknem,2 oddzielne, umeblowane sypial...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15354349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16652559 15354349 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni.Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na 8-metrowy taras, dwóch sypi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15882559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27668844 15882559 Do wynajęcia lokal parterowy z przeznaczeniem na usługi. Wcześniejszym użytkonikiem była kawiarnia. Obok kantyna.Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Business Park. Powierzchnie biurowe w stanie deweloperskim są wykańczane przez właś...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 524 PLN (73 zł/m2)

2
-
144 m2
2010
15865159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289160 15865159 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

190 PLN (190 zł/m2)

1
-
1 m2
-
15884464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27704334 15884464 DOSTĘPNE OD 1 MAJA 2026Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Bronikowskiego blisko metra Kabaty.Powierzchnia 66 m2: salon, dwie sypialnie, łazienka, garderoba. W pełni umeblowane i wyposażone. Nieopodal tereny zielone: Las Kaback...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
66 m2
2000
15872234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27488563 15872234 Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191 mkw. z ogródkiem, urządzony z lekką nonszalancją, ale zpięknym pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki z prysznicem, 6 pomieszczeń, lokal doświetlony oknami witrynowymi.Lokal pos...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (65 zł/m2)

6
-
191 m2
2003
15877446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569729 15877446 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin.Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu.Do lokalu prowadzą zadaszone oświetlone schody, nad którymi można umieścić ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15881014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620663 15881014 Biuro gotowe do wynajęcia od zaraz.Układ biura:- otwarta powierzchnia,- strefa lounge,- aneks kuchenny,- WC.Nowoczesne wykończenie, duże okna, dostęp do światła dziennego, dogodna lokalizacja.Czynsz z kosztami eksploatacji wynosi około 15 200 pln net...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (67 zł/m2)

11
-
180 m2
2010
15882565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27668842 15882565 Biuro w układzie open space z meblami, gotowe do wprowadzenie się. Stan bardzo dobry. W kompleksie właściciel dysponuje też innymi powierzchniami od 65m2 do 1000m2. Jest możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb użytkownika - wynaj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 203 PLN (73 zł/m2)

11
-
468 m2
2010