• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 113

15869028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395736 15869028 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 500 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 556 PLN (55 zł/m2)

2
-
500 m2
1980
15869026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395731 15869026 Warszawa - Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 2549 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 079 PLN (24 zł/m2)

2
-
2549 m2
1980
15872103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485588 15872103 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 3372 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--------------Bez prowizji od Najemcy------------Dost...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

113 119 PLN (34 zł/m2)

2
-
3372 m2
2020
15869029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395735 15869029 Warszawa - Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 5644 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

162 289 PLN (29 zł/m2)

2
-
5644 m2
1980
15869027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395734 15869027 Warszawa - Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 1875 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 928 PLN (24 zł/m2)

2
-
1875 m2
1980
15872102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27485587 15872102 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2036 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy------------Powie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 467 PLN (30 zł/m2)

2
-
2036 m2
2020
15873155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tergówek/Metro/Balkon 27513055 15873155 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierzchnię składają się:- dwa oddzielne pokoje,- salon z wyjściem na balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15868381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380978 15868381 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 PLN (55 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15886926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771895 15886926 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 010 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15882302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kompletnie wyposażone | Balkon | Parking | Metro 27659233 15882302 2 pokoje 37 m² Balkon Metro ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, przy ul. Ossowskiego 11 na warszawskim Targówku (Targówek Mieszkaniow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (97 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15866660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | oddzielna kuchnia | loggia | klima 27323086 15866660 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku.Najważniejsze cechy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15885555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733876 15885555 Do wynajęcia: biuro o pow. 40 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy prowizji od Najemc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1999