• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 113

13373488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15901 13373488 Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45złm2+mediaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 PLN (45 zł/m2)

3
-
36 m2
2010
10487044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15871 10487044 Magazyny biura b ładne chronione różne profile dzialalności w bardzo dobrej lokalizacji teren ogrodzony parking okazyjne ceny,magazyn wysoki rampa c.20zl+3zł ogrzewanie,biuro c.30zl+ogrzew.3zlPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeks...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (23 zł/m2)

1
-
105 m2
1990
10588450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15872 10588450 Wynajmę magazyn od 90m2,120m2,500m2 ogrzewane,170m2 ,125m2 nieogrzewane bardzo dobra lokalizacja ,ochrona duze drzwi,rózne ceny najmu ok. ul. Radzyminskiej,ew SULEJÓWEK magazyn 250m2 +biuro-mieszkanie 250m2 bez lakierni kazda działalność od zaraz, p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (28 zł/m2)

1
-
450 m2
2007
15890648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27882882 15890648 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15ASą mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany, wycyklinowane podłogi i zapach czystości sprawiają, że to wnętrze daje p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (60 zł/m2)

3
1
55 m2
2003
15890625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882666 15890625 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w OKOLICACH ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 127 PLN (47 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15890623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882665 15890623 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024
15830033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy Targówek parter od ulicy 26660107 15830033 Zapraszam do najmu lokalu handlowo-usługowego na Targówku-Zacisze przy ul. Wyspowej 8. Lokal znajduje się na parterze, ma witrynę i wejście od ulicy. Idealny na dla sklepików, kosmetyczek, drobnych usług etc.Zalety lokalu:- witryna- wejście z parteru...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
94 m2
-
15862419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27226386 15862419 Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone przy ul. Kondratowicza na warszawskim Targówku. Lokal idealny dla singla lub pary ceniących wygodę i szybki dostęp do centrum miasta.Mieszkanie składa się z przestronn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15887503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784663 15887503 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość spełniającą wszystkie kryteria z przeznaczeniem na działalność biurowo-magazynową , warsztat czy lokal usługowy. NIERUCHOMOŚĆ:Łączna powierzchnia powierzchni biurowo- magazynowej to 825 m2. - Powie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
825 m2
2003
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2015
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970