• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 113

15889385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849845 15889385 Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 025 PLN (48 zł/m2)

5
-
84 m2
1970
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15888872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831503 15888872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 PLN (47 zł/m2)

1
-
16 m2
1970
15888871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831501 15888871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 PLN (46 zł/m2)

1
-
19 m2
1970
15888870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831499 15888870 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 PLN (46 zł/m2)

4
-
46 m2
1970
15872204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzykondygnacyjny Budynek 507 m² - Atrakcyjna Cena 27487845 15872204 Budynek Loftowy z Trzema PoziomamiKluczowe Informacje:- Lokalizacja: Doskonała, blisko metra i obwodnic- Powierzchnia: Całkowita 507,5 m², użytkowa 437 m²- Kondygnacje: 3 poziomy, każdy z toaletami i zapleczem socjalnymCechy Budynku:- Styl loftowy: p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
507 m2
1990
15839015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal usługowy/gastronomiczny 100m2 26737432 15839015 Lokal usługowy 100 m² Parter Targówek - Osiedle Wilno KlimatyzacjaDo wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m², położony w parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Wilno (Targówek - Elsnerów). Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w bezpo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15823465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
55 m2- lokal usługowy- Warszawa Targówek 26601564 15823465 Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy  o powierzchni 55m2.Lokal mieści się na parterze w ciągu lokali usługowych w bloku mieszkalnym na dużym osiedlu w dzielnicy Targówek. Inne lokale wokół są działające co świadczy  o potrzebach mieszańców.  ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
55 m2
-
15066376 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w budynku wolnostojącym na Targówku 8725601 15066376 Nowoczesne Biuro 156 m2 Targówek-Zacisze Metro Trocka Wysoki StandardOferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurowo-usługową w reprezentacyjnym budynku z 2019 roku. Lokal łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałe doświetlenie oraz st...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (77 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15888412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813982 15888412 Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacjiW lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier.Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej w Warszawie. Wejście od ulicy Kościerskiej....

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

11
-
40 m2
1990
15872101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485586 15872101 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 2027 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy------------Magaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 999 PLN (34 zł/m2)

2
-
2027 m2
2020