• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 231

15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990
15882195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27658250 15882195 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, w ciągu wynajętych lokali usługowych.Lokal idealny pod działalność handlową, kosmetyczną, medyczną, biurową lub usługową.Dzięki dużym przeszkleniom i wido...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
96 m2
2000
15878805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27601819 15878805 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 580 PLN (75 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15882194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658259 15882194 Lokal usługowo–biurowy z magazynem i ogrodem niezależne wejście duży potencjał aranżacyjnyDo wynajęcia funkcjonalny lokal o szerokim przeznaczeniu – idealny pod ciche usługi, biuro, pracownię lub działalność wymagającą zaplecza ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 PLN (48 zł/m2)

6
-
280 m2
2009
15882275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659119 15882275 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,70 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 726 PLN (75 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15887131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778938 15887131 Komfort, cisza i zieleń w sercu Gocławia57,5 m² 5. piętro Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,5 m² przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 51 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawa.Lokal znajduje się na 5. piętr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
57.5 m2
2015
15887176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778998 15887176 Wolnostojący dom na pograniczu Wawra i Pragi Południe. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600 mkw.Parter - 200m2 - wysokie pomieszczenie z wjazdem - szerokie drzwi dla dostaw.I piętro - 200 mkw.II piętro - 200 mkw.Wykończone w dobrym standardzie-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15887309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780405 15887309 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 14,10 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 026 PLN (73 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15887307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780404 15887307 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 551 PLN (74 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15887305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780403 15887305 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 23,15 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 686 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15886866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27770723 15886866 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISaska Kępa Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter.Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa.42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi przedzielony gdzie jest sypialnia i garderoba w sumi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (93 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024