• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 232

15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15840817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785570 15840817 EKSKLUZYWNY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY – STARA SASKA KĘPAWyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937 roku, w sercu Starej Saskiej Kępy – jednej z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (75 zł/m2)

5
2
240 m2
1937
15885387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728415 15885387 Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. CECHY OFEROWANEGO LOKALU:przestronny balkon typu loggia, ze wspaniałym widokiemdoskonała lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
1984
15879222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27610906 15879222 Do wynajęcia świeżo wyremontowana i gotowa do wprowadzenia się powierzchnia biurowa 200 m2 składająca się z ośmiu pokoi na II piętrze (całe piętro). Wykładzina podłogowa i wertikale w oknach. Budynek:Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Pradze ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
15849066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26957764 15849066 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana na III piętrze budynku biurowego.Łączna powierzchnia użytkowa: ok. 200 mkwUkład pozwala na wydzielenie 7 niezależnych gabinetów, aranżację sali konferencyjnej, stworzenie recepcji w strefie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
200 m2
1996
15886075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747074 15886075 Do wynajęcie bardzo ładne biuro o powierzchni 138 mkw. Z każdego z pomieszczeń jest wyjście na balkontaras. Biuro podzielone jest na 4 komfortowe pokoje, recepcjęsalkę spotkań, dużą kuchnię, nowe toalety x 2, schowki x 2, szafy wnękowe. Dodatkowo pła...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 660 PLN (70 zł/m2)

11
-
138 m2
2006
15885687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27738273 15885687 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,30 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 041 PLN (74 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27738275 15885689 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 682 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15885688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27738272 15885688 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 540 PLN (73 zł/m2)

1
-
35 m2
1980
15884500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27704731 15884500 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 682 PLN (73 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15885544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733839 15885544 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 485 PLN (45 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15885548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27733835 15885548 Warszawa -Do wynajęcia: Magazyn o pow. 211 m2 ,na parterze obiektu w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południepoleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 440 PLN (40 zł/m2)

1
-
211 m2
1970