• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 230

15887050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775048 15887050 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 880 PLN (80 zł/m2)

2
-
36 m2
1979
15885545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733838 15885545 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 035 PLN (45 zł/m2)

1
-
23 m2
1970
15857135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny do wynajęcia 27114176 15857135 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie.Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usługowych, gastronomicznych i kawiarni.W bliskim sąsiedztwie tereny zielon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 000 PLN (146 zł/m2)

11
-
390 m2
-
15853335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal do wynajęcia Gocław 27047821 15853335 Lokal na wynajem Jana Nowaka-JeziorańskiegoLokal narożny w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej stacji metra! Znajduje się przy głównym wyjściu z budynku, idealny pod usługiWakacje Czynszowe na wykończenieCena promocyjna przez pierwsze 4 miesiąc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (111 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15838501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne biuro 42m dobra lokalizacja Rondo Wiatraczna 26732403 15838501 Zapraszam do wynajmu biura w kompleksie serwisowanym przy Rondzie Wiatraczna. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 42m2, umeblowanego, odmalowanego i gotowego do wejścia. Poza nim rezydenci mają również dostęp do świeżo odnowionej kuchni oraz łazienki...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (102 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15830031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro Praga Południe PKP Gocławek 26660100 15830031 Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia 197.55m2. Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie.Udogodnienia biura i budynku:pełen internet od dowolnego dostawcy3 windymonito...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 816 PLN (75 zł/m2)

11
-
197 m2
-
15822517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne biuro siedziba firmy usługi 0% 26598195 15822517 BEZ PROWIZJI Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznej, reprezentacyjnej powierzchni biurowo  -usługowej usytuowanej w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym budynku, położonym w kameralnej, renomowanej dzielnicy Warszawy. Nieruchomość wyr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 450 PLN (65 zł/m2)

12
-
330 m2
2000
15836990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne biuro 29m dobra lokalizacja Rondo Wiatraczna 26724128 15836990 Zapraszam do wynajmu biura w kompleksie serwisowanym przy Rondzie Wiatraczna. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 42m2, umeblowanego, odmalowanego i gotowego do wejścia. Poza nim rezydenci mają również dostęp do świeżo odnowionej kuchni oraz łazienki...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (100 zł/m2)

11
-
29 m2
-
15791506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biuro w układzie gabinetowym 25993131 15791506 Twoje Nowe Biuro na Pradze-Południe - Nowoczesność, Światło i ElastycznośćSzukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe moduły biurowe w biurowcu o podwyższonym standardzie, gdzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 071 PLN (47 zł/m2)

11
-
193 m2
-
15792924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne Biuro przy SKM Gocławek 26027135 15792924 Nowoczesne Biuro przy SKM Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes!Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym biurowcu klasy B na Pradze-Południe. To miejsce, gdzie profes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 825 PLN (65 zł/m2)

11
-
181 m2
-
15887576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27787108 15887576 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem.Pokój z aneksem kuchennnym- meble kuchenne- lodówka (biała)- pralka- kuchenka z okapem- rozkładana wersalka- szafa- stolik, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15759274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25336721 15759274 Przedmiotem oferty jest nowoczesna powierzchnia biurowa położona na 4. piętrze budynku przy ul. Płowieckiej, w dzielnicy Gocławek, Warszawa – Praga Południe.Powierzchnia biurowa netto wynosi 173,72?mkw. i obejmuje cztery przestronne pomiesz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 466 PLN (85 zł/m2)

11
-
205 m2
1990