• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 448

15818232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649509 15818232 Opiekun oferty:Agnieszka Grotek602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI3-pokojowe, narożne mieszkanie z panoramicznym widokiem na centrum miastaPodstawowe informacje:Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15794168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26062549 15794168 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w SDP Nieruchomości!!! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2, które znajduje się na czwartym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15836748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719588 15836748 Opiekun ofertyHubert Kasktel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Podstawowe informacje:Mieszkanie gotowe do zami...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 611 zł/m2)

3
-
54 m2
1975
15881652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642578 15881652 Trzy pokoje 54,4 m² balkon osobna i widna kuchnia Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z: •...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
54 m2
1960
15868113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365472 15868113 Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni, światła i komfortu życia — ta nieruchomość zdecydowanie do nich należy. Wyjątkowo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze kameralne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15870562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430415 15870562 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze 17-piętrowego budynku zlokalizowanego na Grochowie. Rozkład przestrzeni: salon otwarty na widną kuchnię, sypialnia, łazienka, hallPo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 520 zł/m2)

2
-
50 m2
2018
15858114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27139176 15858114 Do remontu 3-pokojowe mieszkanie 66,9 m² z piwnicą, ul. Manteuffla, WarszawaNa sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskim Ursynowie, w doskonale skomunikowanej części Warszawa.Najwa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 061 zł/m2)

3
1
66 m2
1989
15881019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche ustawne 37 m2 dla singla lub pary Saska Kępa 27620621 15881019 Na sprzedaż w niezwykle niskiej cenie ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na Saskiej KępieSaska Kępa - to wyjątkowa atmosfera do codziennego życia, piękna architektura, doskonała komunikacja z centrum miasta oraz bogata oferta szkół, sklepów, kawiar...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1959
15854050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe 44 m² w kamienicy na Saskiej Kępie 27069826 15854050 Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modernistycznym z 1939 roku.Zamieszkaj przy ulicy Walecznych, w najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (29 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1939
15841960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa 160 m2 idealne na biuro lub dla rodziny 26803005 15841960 Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLNm²!Mieszkanie zajmuje parter 1-piętrowego domu z 1934 roku przy ulicy Jakubowski...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 280 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
5
160 m2
1934
15870221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423613 15870221 Apartament położony na 11 piętrze przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego z pięknym nieprzysłoniętym widokiem w kierunku CH Promenada. Salon jest połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 29m2, sypialnia 13m2 z widokiem na centrum, łazienka 4,7m2, balkon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 755 zł/m2)

2
-
53 m2
2011
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994