• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 182

15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001
15889249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846229 15889249 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej BaśniBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1973
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15888559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816811 15888559 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. WrzecionoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,7 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 274 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1969
15887287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780233 15887287 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (18 911 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2001
15886040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746329 15886040 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,63m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (13 912 zł/m2)

3
1
54.63 m2
1975
15888442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814083 15888442 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Samuela Bogumiła LindegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuW ostatnich latach została wyremontowana w bloku klatka schodowa oraz ocieplenie budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (15 932 zł/m2)

2
1
35.15 m2
1980
15886161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749634 15886161 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Smoleńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,30m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
1
57.3 m2
1970
15886000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745234 15886000 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla NerudyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: około 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (11 953 zł/m2)

2
1
56.72 m2
1980
15887391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782748 15887391 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

702 000 PLN (26 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15887223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779333 15887223 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15885949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27744278 15885949 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,85 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym z ok...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 057 zł/m2)

4
1
77.85 m2
2015