• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 182

15776695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 2 pok. | Gotowe do wprowadzenia | 25716265 15776695 Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy.Na niemal 39 m2 składają się:- duży pokój z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z toaletą i prysznicem- k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15856370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany/Chomiczówka| 2 pok. | Zieleń | Cisza | 27088757 15856370 Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce.Na 50 m2 składają się:- duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia otwarta na pokój- sypialnia - korytarz- łazienka z prysznicemMie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (18 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15713850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany | 3 pokoje | zielona okolica | metro 24447392 15713850 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.Lokalizac...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15856180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 3 pok. | Komunikacja | 27085855 15856180 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach.Na 51 m2 składają się:- pokój połączony z widna kuchnią- dwa mniejsze pokoje- korytarz- łazienka z prysznicem.Dwustronne lokum z ekspozycją wschód - zachód, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15802919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany | 4 pokoje | widok | park Kępa Potocka 26283231 15802919 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej.Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Na powierzchnię 88m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
88 m2
1980
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15883862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27680445 15883862 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (18 900 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15849124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958964 15849124 Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m² Zielona okolica Świetna komunikacjaNa sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wrzeciono (bez windy). Do mieszkania przynależy piwnica....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15888465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814306 15888465 Mieszkanie o powierzchni 88 m² znajduje się na 8 piętrze. Składa się z:- czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą ścieralności oraz gres.Wymienione instalacje CO i piony wodno k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
2
88 m2
1981