• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 187

15843832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26816844 15843832 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw., położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pewna inwestycja pod wynajem.WYJĄTKOWA OFERTA - Gotowe ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (21 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15888559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816811 15888559 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. WrzecionoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,7 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 274 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1969
15887287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780233 15887287 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (18 911 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2001
15889275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846378 15889275 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha BogusławskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (13 889 zł/m2)

1
1
36 m2
1974
15888442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814083 15888442 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Samuela Bogumiła LindegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuW ostatnich latach została wyremontowana w bloku klatka schodowa oraz ocieplenie budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (15 932 zł/m2)

2
1
35.15 m2
1980
15887391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782748 15887391 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

702 000 PLN (26 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15887223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779333 15887223 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15889271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846372 15889271 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15888571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816819 15888571 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,05m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym (27,38...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (24 317 zł/m2)

2
1
53.05 m2
2019
15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001