• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 519

15731191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787273 15731191 STARE ZAŁUBICE - nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103m2 - tylko 30km od Warszawy, nad rozlewiskiem rzeki Rządzy (przy Zalewie Zegrzyńskim). Działka 1210m2 - (prawie kwadrat)PARTER:salon z jadalnią 21,95m2kuchnia 6,24m2Spiżarnia 1,35m2gab...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

6
-
102 m2
2025
15528019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20556165 15528019 dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 na działce 917m2 parter: salon, 2 sypialnie, kuchnia i łazienkapiętro - identyczny układ jak na parterze(dom może być dwurodzinny)strych do adaptacjipiwnica: różne pomieszczenia (w tym byłe studio muzyczne ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 970 000 PLN (7 880 zł/m2)

6
-
250 m2
2008
13985099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34336 13985099 DOM WOLNOSTOJĄCY pow. całkowita ok. 390m2 działka ok 950 m2 !Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej i spokojnej okolicy Marysina Wawerskiego . Idealnie na połączenie zamieszkani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 299 999 PLN (7 188 zł/m2)

5
-
320 m2
2010
15714698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24466247 15714698 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość:- segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2.- Stan deweloperski (do wykończenia i własnej aranżacji i potrzeb);Budynek nowy, o charakterze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 289 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
145 m2
2025
15886534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761181 15886534 Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę bryły budynku przy remoncie ) Dom o powierzchni ok. 200m2 położony na ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 749 000 PLN (8 745 zł/m2)

6
3
200 m2
1980
15174304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11690079 15174304 Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia.Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem.Dom przestronny, do adaptacji strych, w piwnicy przygotowane ,,piekiełko'',bilard, ba...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1996
14809697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34420 14809697 ALTERNATYWA DLA MAŁEGO MIESZKANIA W MIEŚCIE - nowo, pięknie zagospodarowana działka z dwoma wolnostojącymi domami całorocznymi po 35m2.Każdy domek to:Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z WC i prysznicem.Oferta skierowana do ...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 190 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980
15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945
15852448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27032951 15852448 GUZOWATKA 5 km od RADZYMINA gmina Dąbrówka powiat Wołomiński.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego tylko 5 km od Radzymina.To propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni .Alternatywa dla zatłoczonego Radzymina ...

Guzowatka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 170 000 PLN (6 686 zł/m2)

6
-
175 m2
2026
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
15730527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24781306 15730527 ULICA ŚWIERKOWA ŁOCHÓW .. CENTRUM. OKOLICA MRÓWKI .. DOM . MIESZKALNY +BUDYNEK HANDLOWO USŁUGOWY 493 M 2+ 76 M 2 + BUDYNEK GARAŻOWY 99 M 2 + BUDYNEK GOSPODARCZY 99 M 2 TYLKO U NAS ... NIE SZUKAJ DALEJ .. . TYP ZABUDOWY I LOKALIZACJADZIAŁKA ZABUDOWANA...

Łochów (Mazowieckie, gm. Łochów)

1 699 000 PLN (5 779 zł/m2)

5
-
294 m2
1973