• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 520

15730527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24781306 15730527 ULICA ŚWIERKOWA ŁOCHÓW .. CENTRUM. OKOLICA MRÓWKI .. DOM . MIESZKALNY +BUDYNEK HANDLOWO USŁUGOWY 493 M 2+ 76 M 2 + BUDYNEK GARAŻOWY 99 M 2 + BUDYNEK GOSPODARCZY 99 M 2 TYLKO U NAS ... NIE SZUKAJ DALEJ .. . TYP ZABUDOWY I LOKALIZACJADZIAŁKA ZABUDOWANA...

Łochów (Mazowieckie, gm. Łochów)

1 699 000 PLN (5 779 zł/m2)

5
-
294 m2
1973
15157706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11208594 15157706 KULIGÓW....WOLNOSTOJĄCY..........GARAŻ....Dom wolnostojący 122 m2 w Kuligowie na działce rekreacyjnej 585 m2.Może być jako całoroczny po rozprowadzeniu ogrzewania.Garaż jednostanowiskowy w bryle budynkuz kominkiem norweskim.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

699 000 PLN (5 730 zł/m2)

3
-
122 m2
2010
15372806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17060555 15372806 KOBYŁKA -OSSÓW....WOLNOSTOJĄCY...GARAŻ....KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC - 2%.Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 131 m2.Działka około 474 m 2.Nieruchomość położona w zielonej części Kobyłki -Ossów.ROZKŁAD POMIESZCZ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 200 000 PLN (9 160 zł/m2)

6
-
131 m2
2022
15863573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment bliźniaka | 100 m² | Wawer 27252358 15863573 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m²Kondygnacje:• kondygnacja 0: 49,2 m²• kondygnacja 1: 50 m²Powierzchnia działki: 233 m²Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąCena: 1 390  000 zł⸻OPI...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

5
2
100 m2
2025
15858964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SEGMENTY WAWER | 127 M2 | OGRÓDKI | 2 MIEJSCA 27159819 15858964 INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt LubelskiTyp: lokale w zabudowie bliźniaczejLiczba lokali: 4Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdyPowierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2Cena: od 1 600 000 złStan: deweloperskiStan prawny: współwłasnoś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 698 zł/m2)

5
2
126 m2
2026
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek Kontener rekreacyjny całoroczny Warszawa 27395640 15868971 NFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat mińskiMetraż działki 118 m2 Metraż domu: 35 m2 Stan prawny: własnośćCena 279 000 zł do negocjacjiOPIS NIERUCHOMOŚCIDziałka z domkiem kontenerowym mieszkalnym, o po...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (7 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15888834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830114 15888834 Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m² została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii i swobodzie codziennego życia. Już od progu uwagę...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 490 000 PLN (5 496 zł/m2)

10
3
817 m2
1938
15860961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27191523 15860961 Nieruchomość położona w dolinie Bugu w pobliżu ujścia rzeki Liwiec w Centrum Kamieńczyka z dużym Potencjałem do własnej aranżacji idealne miejsce do zamieszkania i rekreacji ... Świetna komunikacja autobus do Wyszkowa , niedaleko do S-8 , sklepy d...

Kamieńczyk (Mazowieckie, gm. Wyszków)

488 000 PLN (2 644 zł/m2)

5
-
184.6 m2
1996
15694898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094439 15694898 Oferuję na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom o powierzchni użytkowej ponad 160 m²,  posadowiony na zagospodarowanej działce o łącznej powierzchni 438 m² w miejscowości Dylewo, gmina Kadzidło.Dom został oddany do użytkowania w 1997 roku i ...

Dylewo (Mazowieckie, gm. Kadzidło)

650 000 PLN (4 063 zł/m2)

4
1
160 m2
1997
13379731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1672938 13379731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do sprzedania duży, komfortowy dom, z dala od zgiełku miasta tuż przy granicy KPN. Dla osób ceniących spokój, czyste środowisko oraz niezależność, bez natłoku takich samych domów w inwestycjach dew...

Powązki (Mazowieckie, gm. Leszno)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

5
-
240 m2
2012
15878248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30min W-wa 27591435 15878248 Ostatnie segmenty.Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środko...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025