• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 524

15441479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18633747 15441479 KAMIENICA W CENTRUM WOŁOMINA... 2 LOKALE USŁUGOWE ..3 MIESZKANIA.. PRZYJDZ OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ ..Przedmiotem sprzedaży jest 12 kamienicy w samym Centrum Wołomina. Super lokalizacja - 300 m do Starostwa Powiatowego i Sądu w Wołominie . PKP, sklep...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

860 000 PLN (4 300 zł/m2)

8
-
200 m2
1945
15852448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27032951 15852448 GUZOWATKA 5 km od RADZYMINA gmina Dąbrówka powiat Wołomiński.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego tylko 5 km od Radzymina.To propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni .Alternatywa dla zatłoczonego Radzymina ...

Guzowatka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 170 000 PLN (6 686 zł/m2)

6
-
175 m2
2026
14896004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4175713 14896004 MAŁY DOMEK NA DUŻEJ DZIAŁCE.. OBNIŻONA CENA DLA KLIENTA GOTÓWKOWEGO ..NA OBECNA CHWILĘ NIE MA UREGULOWANEGO DOJAZDU DO DROGI PUBLICZNEJ.Do zaoferowania domek do zamieszkania z lat 50 tych po remoncie ok. 70 m 2 posadowiony na działce 1460 m 2. Budyne...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

619 000 PLN (8 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1950
15730527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24781306 15730527 ULICA ŚWIERKOWA ŁOCHÓW .. CENTRUM. OKOLICA MRÓWKI .. DOM . MIESZKALNY +BUDYNEK HANDLOWO USŁUGOWY 493 M 2+ 76 M 2 + BUDYNEK GARAŻOWY 99 M 2 + BUDYNEK GOSPODARCZY 99 M 2 TYLKO U NAS ... NIE SZUKAJ DALEJ .. . TYP ZABUDOWY I LOKALIZACJADZIAŁKA ZABUDOWANA...

Łochów (Mazowieckie, gm. Łochów)

1 699 000 PLN (5 779 zł/m2)

5
-
294 m2
1973
15157706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11208594 15157706 KULIGÓW....WOLNOSTOJĄCY..........GARAŻ....Dom wolnostojący 122 m2 w Kuligowie na działce rekreacyjnej 585 m2.Może być jako całoroczny po rozprowadzeniu ogrzewania.Garaż jednostanowiskowy w bryle budynkuz kominkiem norweskim.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

699 000 PLN (5 730 zł/m2)

3
-
122 m2
2010
15372806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17060555 15372806 KOBYŁKA -OSSÓW....WOLNOSTOJĄCY...GARAŻ....KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC - 2%.Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 131 m2.Działka około 474 m 2.Nieruchomość położona w zielonej części Kobyłki -Ossów.ROZKŁAD POMIESZCZ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 200 000 PLN (9 160 zł/m2)

6
-
131 m2
2022
15863573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment bliźniaka | 100 m² | Wawer 27252358 15863573 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m²Kondygnacje:• kondygnacja 0: 49,2 m²• kondygnacja 1: 50 m²Powierzchnia działki: 233 m²Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąCena: 1 390  000 zł⸻OPI...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

5
2
100 m2
2025
15858964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SEGMENTY WAWER | 127 M2 | OGRÓDKI | 2 MIEJSCA 27159819 15858964 INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, ul. Trakt LubelskiTyp: lokale w zabudowie bliźniaczejLiczba lokali: 4Powierzchnia domu: ok. 127 m² każdyPowierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2Cena: od 1 600 000 złStan: deweloperskiStan prawny: współwłasnoś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (12 698 zł/m2)

5
2
126 m2
2026
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek Kontener rekreacyjny całoroczny Warszawa 27395640 15868971 NFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat mińskiMetraż działki 118 m2 Metraż domu: 35 m2 Stan prawny: własnośćCena 279 000 zł do negocjacjiOPIS NIERUCHOMOŚCIDziałka z domkiem kontenerowym mieszkalnym, o po...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (7 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15885046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716122 15885046 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom rodzinny o powierzchni 342 m², położony w spokojnej okolicy Wołomina. Dom został zbudowany z cegły w 1988 roku i wyróżnia się bardzo słonecznym wnętrzem z uwagi na duże okna z każdej strony budynku, a także p...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 960 000 PLN (6 049 zł/m2)

9
3
324 m2
1988
15888834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830114 15888834 Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m² została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii i swobodzie codziennego życia. Już od progu uwagę...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 490 000 PLN (5 496 zł/m2)

10
3
817 m2
1938
15860961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27191523 15860961 Nieruchomość położona w dolinie Bugu w pobliżu ujścia rzeki Liwiec w Centrum Kamieńczyka z dużym Potencjałem do własnej aranżacji idealne miejsce do zamieszkania i rekreacji ... Świetna komunikacja autobus do Wyszkowa , niedaleko do S-8 , sklepy d...

Kamieńczyk (Mazowieckie, gm. Wyszków)

488 000 PLN (2 644 zł/m2)

5
-
184.6 m2
1996