• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 524

15805675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314096 15805675 Dom z dużym potencjałem DOM WOLNOSTOJĄCY Z LOKALEM USŁUGOWYMDom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo - socjalno - sanitarnym położony na zadbanej działce o pow. 1061m2. Dom trzykon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 015 000 PLN (7 070 zł/m2)

5
-
285 m2
1995
15864768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272516 15864768 RADOŚĆ WARSZAWA WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z FUNKCJĄ MIESZKALNO-BIZNESOWĄNa sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona w zielonej i klimatycznej części Warszawy Radości. To idealna propozycja d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 000 PLN (6 640 zł/m2)

9
3
450 m2
1985
15849633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26976432 15849633 Potrzebujesz nieruchomości na1 dom dwurodzinny, z prowadzeniem działalności w parterze ?2 nieruchomość inwestycyjną pod wynajem ? 3 nieruchomość doskonałą na siedzibę biura, fitness, miejskie spa, przychodnię medycyny estetycznej, przychodnię stomato...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (6 248 zł/m2)

7
-
480 m2
1988
15736275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24869407 15736275 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim (do wykończenia wnętrz i własnej aranżacji i potrzeb) na Wawrze:- segment zewnętrzny, o powierzchni całkowitej ok. 139 m2 - w tym lokal mieszkalny 98,46 m2 plus poddasze 40,65 m2, z udzia...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
139 m2
2025
15731191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24787273 15731191 STARE ZAŁUBICE - nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103m2 - tylko 30km od Warszawy, nad rozlewiskiem rzeki Rządzy (przy Zalewie Zegrzyńskim). Działka 1210m2 - (prawie kwadrat)PARTER:salon z jadalnią 21,95m2kuchnia 6,24m2Spiżarnia 1,35m2gab...

Stare Załubice (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

6
-
102 m2
2025
15528019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20556165 15528019 dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 na działce 917m2 parter: salon, 2 sypialnie, kuchnia i łazienkapiętro - identyczny układ jak na parterze(dom może być dwurodzinny)strych do adaptacjipiwnica: różne pomieszczenia (w tym byłe studio muzyczne ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 970 000 PLN (7 880 zł/m2)

6
-
250 m2
2008
13985099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34336 13985099 DOM WOLNOSTOJĄCY pow. całkowita ok. 390m2 działka ok 950 m2 !Budynek wolno stojący z zapleczem gospodarczym o pow. całkowitej 390m2 położony na kształtnej działce w cichej i spokojnej okolicy Marysina Wawerskiego . Idealnie na połączenie zamieszkani...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 299 999 PLN (7 188 zł/m2)

5
-
320 m2
2010
15714698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24466247 15714698 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość:- segment środkowy, o powierzchni ok.140 do 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2.- Stan deweloperski (do wykończenia i własnej aranżacji i potrzeb);Budynek nowy, o charakterze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 289 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
145 m2
2025
15886534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761181 15886534 Dom wolnostojący, do remontu , ale zadbany i dobrze utrzymany Z dużym potencjałem co ilustracją proponowane pomysły AI ( zdjęcia od nr 9 do nr 20 , a zdjęcie nr 20 pokazuje zmianę bryły budynku przy remoncie ) Dom o powierzchni ok. 200m2 położony na ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 749 000 PLN (8 745 zł/m2)

6
3
200 m2
1980
15174304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11690079 15174304 Do sprzedaży lub wynajęcia wygodny dom 500m2 w dobrej lokalizacji Międzylesia.Dom odmalowany , po małym remoncie. Przygotowany na sprzedaż lub pod wynajem.Dom przestronny, do adaptacji strych, w piwnicy przygotowane ,,piekiełko'',bilard, ba...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1996
14809697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34420 14809697 ALTERNATYWA DLA MAŁEGO MIESZKANIA W MIEŚCIE - nowo, pięknie zagospodarowana działka z dwoma wolnostojącymi domami całorocznymi po 35m2.Każdy domek to:Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z WC i prysznicem.Oferta skierowana do ...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 190 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15576904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21688815 15576904 DOM + 2 LOKALE W CENTRUM WOŁOMINA... SAMO CENTRUM.. 100 M DO URZĘDU GMINY I SĄDU.....PRZYJDŹ... OBEJRZYJ .. ZAPROPONUJ CENĘ..Zapraszam do zakupu DOMU MIESZKALNEGO Z FUNKCJĄ USŁUGOWĄ w samym sercu Wołomina . Budynek piętrowy z lat 80 tych posadowiony ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 300 000 PLN (8 125 zł/m2)

6
-
160 m2
1980