• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 523

15839508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26751763 15839508 KONSTANCIN SEGMENT GARAŻ SAUNA OGRÓDEKNa sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m² w spokojnej części Konstancina-Jeziornej.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,6 m², natomiast powierzchnia po podłodze to 170,1 m...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 499 000 PLN (9 572 zł/m2)

4
2
156.6 m2
2003
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15876577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27541362 15876577 REZERWACJAWyjątkowa oferta na pograniczu Bielan z Żoliborzem.Idealna dla młodej pary poszukującej swojej pierwszej nieruchomości, jak również dla rodziny z dziećmi, ceniącej spokój i komfort życia w zielonej okolicy. To miejsce, które czeka na Twoją ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 995 000 PLN (16 220 zł/m2)

3
1
123 m2
1961
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15796599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122534 15796599 Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze i garaż. ROZKŁAD DOMUParter:korytarz salon sypialniasypialniakuchnia łazienka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

7
4
250 m2
1980
15849455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967221 15849455 Wyjątkowy dom z ogrodem w kameralnej, spokojnej części Komorowa - cisza, komfort, prywatność Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 320m 2 wybudowany w 2011r położony na działce o powierzchni 1500m 2 zaprojektowany z myślą o ko...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 900 000 PLN (12 188 zł/m2)

7
3
320 m2
2011
15813743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26595284 15813743 NOWOCZESNY SEGMENT (892)– PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 224 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

1 200 000 PLN (6 818 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15813741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26596135 15813741 NOWOCZESNY SEGMENT (932) – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133,04 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 232 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&am...

1 250 000 PLN (7 102 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15889073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27842640 15889073 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Wymysły przy ul. Aroniowej 3, gmina Pomiechówek, powiat nowodworski.Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2126 m², zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym o powierzchn...

Wymysły (Mazowieckie, gm. Pomiechówek)

450 000 PLN (3 776 zł/m2)

5
1
119.17 m2
1959
15403403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard / piękny ogród/ Park Krajobrazowy 17764929 15403403 Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowiskowym o powierzchni 112 mkw. Dom posadowiony jest na działce 3653 mkw (d...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

4 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

9
1
480 m2
-
15706355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24299951 15706355 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Ta unikatowa nieruchomość łączy w sobie klasyczny styl, komfort oraz elegancję, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (8 543 zł/m2)

7
3
350 m2
2003