• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 524

15624462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny do rozbudowy 22704752 15624462 3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja.  W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami, wynajęte osobom prywatnym. Możliwa sprzedaż działek pod inwes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (10 345 zł/m2)

10
5
348 m2
1986
15886074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27747066 15886074 Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem.Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw piwnicy o wysokości 270 cm.) w otoczeniu zieleni (działka 737 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (6 040 zł/m2)

7
4
495 m2
2007
15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15882171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27658005 15882171 Dom w technologii kanadyjskiej o powierzchni 150 m2, położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 1000 m2 usytuowany w Otrębusach.PARTER:- przestronny salon z wyjściem do ogrodu,- otwarta kuchnia ze spiżarnią,- dodatkowy pokój (gabinetsypialni...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 540 000 PLN (10 267 zł/m2)

5
1
150 m2
2025
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15050593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8171124 15050593 Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 350 m, usytuowany na przestronnej, ogrodzonej działce o powierzchni 5000 m w cichej i zielonej miejscowości Karolina.Układ pomieszczeń:Parter:-przestronny salon z kominkiem i wyjściem na ...

Karolina (Mazowieckie, gm. Baranów)

2 500 000 PLN (7 143 zł/m2)

8
2
350 m2
2019
15449746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Warszawą, Wolica 18816857 15449746 ENGLISH BELOWNa sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy domu. Doskonała propozycja dla osób pracujących w Warszawie lub po...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

4
2
220 m2
2004
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001
15793070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralny dom Warszawa Falenica 26030540 15793070 Nowy, przepiękny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 170 m2, który znajduje się w zabudowie bliźniaczej w cichej i otoczonej zielenią okolicy na Wawrze, w dzielnicy Falenica.PARTER: salon z jadalnią i otwartą kuchnią, z salonu jest wyjśc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
2
170 m2
2022
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
15881173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625000 15881173 Elegancka rezydencja w spokojnej, zielonej okolicy Granicy, tuż przy Komorowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji pod Warszawą - Granicy, tuż przy Komorowie, ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

5 900 000 PLN (10 786 zł/m2)

8
3
547 m2
2000
15779196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25769046 15779196 Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m², mieści się na działce o powierzchni 287 m², oferując komfortowe warunki do życia. Nieruchomość wy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

989 000 PLN (7 548 zł/m2)

4
-
131.02 m2
2026