• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 523

15785313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25872846 15785313 Na sprzedaż wyjątkowy dom bliźniak w urokliwej miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 153,71 m², mieści się na działce o powierzchni 321 m², oferując komfortowe warunki do życ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 145 000 PLN (7 449 zł/m2)

5
2
153.71 m2
2026
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15850359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26993700 15850359 Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 270 m2Częściowo wykończony ( łazienkami, podłogami, drzwiami )Nieruchomość położna na działce 2619 m2 w formie prostokąta w miejscowości Nowy ŁuszczewekRozkład pomieszczeń- Salon 26...

Nowy Łuszczewek (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 499 000 PLN (5 552 zł/m2)

7
-
270 m2
2021
15889304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846774 15889304 Inwestycja Adamowizna- DOSTĘPNY Ostatni Lokal-Przedstawiam do zakupu dom o powierzchni 143m2 z działką 380metrówPełen stan deweloperskiPiec Gazowy , ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniuRozkład pomieszczeńParter;- Salon z aneksem kuchennym- 31...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
2
143 m2
2026
15878246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591440 15878246 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 67 osobowej rodziny.Budynek niepodpiwniczony, wybudowany metodą tradycyjną, ocieplony styropianem, z dachem pokrytym blachodachówką oraz oknami PCV.Funkcjon...

Złotokłos (Złotokłos) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 420 000 PLN (5 941 zł/m2)

6
2
239 m2
2000
15029662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7436287 15029662 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las.Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliwośćkomfortowego wypoczynku po cało...

Czarny Las (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 459 000 PLN (5 211 zł/m2)

5
-
280 m2
2000
15872847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27502621 15872847 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy projekt Taurus 3 GBOferujemy na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy realizowany według projektu Taurus 3 GB. Budynek wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, nowoczesną architekturą oraz wys...

Walendów (Walendów) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 270 000 PLN (8 467 zł/m2)

5
3
150 m2
2026
15877895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27583625 15877895 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarki kWarszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2.Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy lesie i jednocześnie z doskonałym doja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 299 000 PLN (8 837 zł/m2)

5
-
147 m2
2008
15858587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27150859 15858587 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Stefanowo, gm. Lesznowola (blisko Warszawy)Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176,04 m, położony w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Stefanowo (05-552), gmi...

Stefanowo (Stefanowo) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 450 000 PLN (13 920 zł/m2)

4
-
176 m2
2000
15712052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem blisko lasu 24415348 15712052 Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod WarszawąZ przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w  uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.Warto podkreślić, że w p...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 688 000 PLN (14 067 zł/m2)

4
2
120 m2
1988
15839508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26751763 15839508 KONSTANCIN SEGMENT GARAŻ SAUNA OGRÓDEKNa sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m² w spokojnej części Konstancina-Jeziornej.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,6 m², natomiast powierzchnia po podłodze to 170,1 m...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 499 000 PLN (9 572 zł/m2)

4
2
156.6 m2
2003
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023