• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 716

15801275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-3 pok. po generalnym - Hala Wola - park - metro 26233624 15801275 ENGLISH VERSION BELOW.SUPER LOKALIZACJA - PARK - METRO - ŁADNE PRZESTRONNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - LOGGIA - MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA KW.Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością urządzenia 3 pokoju), bardzo wygodne mieszkanie przy uli...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1985
14795542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44983 14795542 Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m 2 , zlokalizowana w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Stacja kolejowa w odległości 1,6 km Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzen...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

450 000 PLN

-
-
900 m2
-
14772437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44975 14772437 Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: 28 x 319 [m]. Dojazd drogą asfaltową. Obowiązuje miejscowy...

Izabelin-Dziekanówek (Mazowieckie, gm. Czosnów)

3 111 040 PLN

-
-
9722 m2
-
14609834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 44893 14609834 Na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od nowego węzła trasy S7 Przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospo...

Komorniki (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

4 739 140 PLN

-
-
16054 m2
-
14474714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44858 14474714 Na sprzedaż działka o pow. 35 000 m2 , zlokalizowana w Mościskach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja: 8 km od wjazdu na trasę Katowicką, 5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa jedno...

Mościska (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 550 000 PLN

-
-
35000 m2
-
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15887295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27780811 15887295 Na sprzedaż działka o powierzchni 4322m2, zlokalizowana w Kaniach (gm. Brwinów), powiat Pruszkowski. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona zabudową jednorodzinną. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przes...

Kanie (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 850 000 PLN

-
-
4322 m2
-
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15798475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26171881 15798475 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. szkoły, przeds...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

777 000 PLN (10 792 zł/m2)

3
-
72 m2
1985
15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15845834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26870404 15845834 Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazynowa 887,70 m2. b) ​Powierzchnia biurowo-so...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

2 655 000 PLN (2 693 zł/m2)

11
-
986 m2
-
15869100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27401442 15869100 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 146,93m2, na działce o powierzchni 500 m2, zlokalizowany w Pogroszewie, w gm. Ożarów Mazowiecki. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy 350 m. Stan budynku: dewe...

Pogroszew (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 160 000 PLN (7 945 zł/m2)

5
-
146 m2
2026