• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 668

15662519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23500320 15662519 Działka znajduje się w Nowych Kościeliskach Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego o parametrach: C4 MN + przeznaczenie podstawowe budownictwo jednorodzinne wolnostojące...

Osieck (Mazowieckie, gm. Osieck)

130 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15649684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23299023 15649684 Działka w Nowinach, W drodze jest: internet prąd Działka +ŁADNA +Z WARUNKAMI ZABUDOWY +ciekawe sąsiedztwo w...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

220 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15599697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176281 15599697 Dom jest położony przy ul. Przewodowej, mniej więcej w połowie między Wałem Miedzeszyńskim a torami. Znajduje się na styku Falenicy i Miedzeszyna. Dom posiada drewniano murowane ogrodzenie, zbudowane t...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (10 755 zł/m2)

5
2
265 m2
2001
15827817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625330 15827817 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 900 000 PLN (1 060 zł/m2)

-
-
1793 m2
-
15827806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625328 15827806 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 200 000 PLN (915 zł/m2)

-
-
2404 m2
-
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975
15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15857730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27132684 15857730 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM Wójt Gminy Gostynin ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej oznaczonejw ewidencji gruntów i budynków jako dział...

Gostynin (Mazowieckie, gm. Gostynin)

2 606 000 PLN (356 zł/m2)

-
-
7326 m2
-