• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 749

15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15866084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje-74m² + 2 miejsca postojowe + komórka lokatorska 27311337 15866084 Przestrzeń, światło i funkcjonalność – 74m² w Ożarowie MazowieckimNa sprzedaż komfortowe, 74-metrowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu z placem zabaw, idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie.Układ, który daje możliwości:przestronny ...

Ożarów Mazowiecki, ul. Nadbrzeżna

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

3
2
74 m2
-
15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15822525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650608 15822525 Dom posadowiony na działce ( 2250m 2 ) w doskonałej lokalizacji Konstancina. Poziom zero to przestronny hall (21m 2 ) . salon ( ca 30 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia. W drugiej części zupełnie nie zależne dwa pokoje,garderoba i łazienka.(...

Konstancin-Jeziorna (Skolimów), Deotymy

4 500 000 PLN (9 000 zł/m2)

8
1
500 m2
1999
15830087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 33 m2 26662966 15830087 Oferta sprzedaży obniżona. Domofon, miejsce postojowe na terenie podwórka. Brama wjazdowa zamykana na pilota. Dobra komunikacja miejska, sklepy osiedlowe, szkoła podstawowa i liceum, Park Planty, Stadion „BRONI “, blisko Centrum handlowe ( Lidl, Med...

Radom (Młodzianów), ul. Młodzianowska

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1959
15816075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 115,62 m², oferta nr E2 26568676 15816075 Dom parterowy o metrażu 115,62 m² zlokalizowany w Marysinie. Inwestycja mieszkaniowa budowana przez firmę Peko House Komosa pod adresem Purpurowa w Marysinie. Na terenie osiedla domów zaplanowano udogodnienia: pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe. W b...

Marysin, ul. Purpurowa

1 290 000 PLN (11 157 zł/m2)

5
-
115.62 m2
-