• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 519

15852195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026028 15852195 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu z ochroną przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.Lokal jest w pełni umeblowany i wykończony z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 214 zł/m2)

2
1
46.8 m2
2021
15821892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643769 15821892 Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie:- została wymieniona instalacja hydrauliczna w łazience, - nowe wylewki, - nowe panele, - odmalowane w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (18 883 zł/m2)

2
1
37.6 m2
1960
15848261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935174 15848261 Mieszkanie 38,5 m2 znajduje się na 14. piętrze bloku z 1977r. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy.Kuchnia jest wyposażona w nowe sprzęty wysokiej jakości - zmywarka w zabudowie, lodówka w zabudowie, piekarnik oraz płyta indukcyjna.W mieszkan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (20 779 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1977
15848229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935164 15848229 Mieszkanie jednopokojowe na 9 ostatnim piętrze .Mieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju dziennego- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokoju- balkon.Lokal zadbany, gotowy do zamieszkania od zaraz.Do lokalu przynależy piwnica.W pob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (26 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1970
15824344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643782 15824344 1-pokojowe mieszkanie typu studio na Muranowie (ul. Dzielna).Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 50. Klatka schodowa jest czysta, a blok zadbany z odnowioną elewacją. Na bieżąco prowadzone są wszelkie naprawy i remonty.C...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 391 zł/m2)

1
1
32.57 m2
1950
15845941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872661 15845941 Mieszkanie o powierzchni 45,8 m² znajduje się na trzecim piętrze w bloku.Stan techniczny mieszkania do odświeżenia - remontu , w zależności od bieżących potrzeb przyszłego nabywcy .Ostani remont mieszkania wykonany był 10 lat temu : wymieniono okna, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (17 904 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1978
15539603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20816432 15539603 Działka na Woli ( Koło ) niedaleko stacji metra Księcia Janusza.1890m, wszystkie media, jest Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoDopuszczalna zabudowa jednorodzinna, nieuciążliwe usługi.Wskaźnik intensywności zabudowy - 0.8Wskaźnik powierzchni zabudo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 000 PLN

-
-
1890 m2
-
15680933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23840284 15680933 Mieszkanie 30m na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku.Budynek znajduję się na terenie zamkniętym, niedawno został ocieplony, odnowione zostały również klatki schodowe i piwnice.Lokal został wyremontowany w całości:- nowa jest instalacja ele...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15687327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23962787 15687327 Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie , oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a całodobowa ochrona ,Nieruchomość o powierzchni 33 m² położona jest na pierwszym piętrze 16-piętrowego budynku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (22 879 zł/m2)

1
-
33 m2
2020
15663023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511787 15663023 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z 2013 roku.Blok posiada swoje wewnętrzne patio dostępne dla wszystkich mieszkańców. Budynek jest objęty całodobowym monitoringiem, a mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe.Miesz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 839 zł/m2)

2
1
56 m2
2013
15640581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23067528 15640581 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m, 5 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2023 roku.Mieszkanie składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym,- Sypialni,- przedpokoju,- łazienki,- tarasu.Wysoki standard wykończenia wnętrza. Lokalizacja:- P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (29 048 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15570762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21550653 15570762 Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe i autobusowe. Tuż obok kawiarnie, restauracje, liczne sklepy i punk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1972