• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 520

15790735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie dwa pokoje do wejścia, prestiżowy adres 25977005 15790735 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 35 m2, piętro 118 z windą, w budynku z 2023r., Wola Mirów.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycja pod wyna...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (33 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15766216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne dwa pokoje z balkonem 25500339 15766216 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,5 m2, piętro 14 bez windy, w budynku z 1970r., Wola, Koło.Po remoncie, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 541 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15378985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne dwa pokoje w super lokalizacji! 17231534 15378985 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro1010 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki.Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22,04 m2 z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na balkon;* aneks...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 542 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15795079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po remoncie, super lokalizacja! 26089594 15795079 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,72 m2, piętro 610 z windą, w budynku z 1969r., Wola Mirów.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycja pod wynajem.Mieszk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (20 089 zł/m2)

3
-
56 m2
1969
15790716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne 3 pokoje z ogródkiem, metro 25977003 15790716 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 52m2, parter3 bez windy w budynku z 1953 r., Wola Koło.Idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym;* aneks kuchenny: duża lodówka, piekarnik, mikrofalówka, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (18 558 zł/m2)

3
-
52 m2
1953
15876217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Dobrze Skomunikowana | Ulrych 27532905 15876217 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli.Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z:- Pokoju Sypialni - Kuchni w przejściu- Łazienki Kawalerka na parterze w wyremonto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (18 750 zł/m2)

1
1
24 m2
1965
15815060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament przy Browarach Warszawskich 26601594 15815060 Wola - apartament obok Browarów Warszawskich.LOKALIZACJA i OPIS Apartament w centrum miasta w inwestycji Oxygen przy ul. Wroniej 45  tuż obok Browarów Warszawskich. Dynamicznie zmieniająca się część miasta, blisko ul. Grzybowskiej, Placu Europejskieg...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 325 000 PLN (24 091 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15762535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25405928 15762535 Funkcjonalne, mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, w pożądanej lokalizacji tuż przy stacji Metra Płocka. Mieszkanie ma powierzchnię 51,77 mkw. Usytuowane jest na V piętrze budynku apartamentowego i składa się z:pokoju dziennego otwartego na kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (22 157 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15600189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22190811 15600189 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym budynku z windą.Charakterystyka mieszkania:Kuchnia: wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (16 880 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1975
15873024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511169 15873024 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kłopot w Warszawie. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15882174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658192 15882174 Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów le...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (16 569 zł/m2)

3
1
51 m2
1974
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019