• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 520

15888835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830296 15888835 Mieszkanie 50 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku .Zabytkowa kamienica , wybudowana w latach 1935-36. W budynku został przeprowadzony remont generalny. Wymieniono wszystkie media (co, gaz, woda).Rozkład :- dwa pokoje 22 m kw i 15 m kw-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935
15883741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675614 15883741 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Zegadłowicza.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie o powierzchni 57 m² znajduje się na 3. (ostatnim) pię...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (15 965 zł/m2)

2
1
57 m2
1957
15864365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266928 15864365 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m², położone na Woli (Koło) – przy ul. Obozowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazarku na Kole.Lokalizacja łączy świetną komunikację z zielonym otoczeniem – idealna zarówno do życia, ja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (16 212 zł/m2)

3
1
60.45 m2
1955
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15884735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710321 15884735 Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, na styku Woli, Ochoty i Śródmieścia.To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (18 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15864342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266207 15864342 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wola, ul. Pustola Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,60 m², położone w kameralnym, niskim bloku z lat 60. w spokojnej i zielonej części Woli. To idealna propozycja dla osób szukają...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 995 zł/m2)

2
-
37.6 m2
1964
15852609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27037123 15852609 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Nowoczesne 3 pokoje po remoncie Wola Metro 8 minNa sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,5 m², położone na parterze w klimatycznej kamienicy z cegły z 1949 roku przy ul. Okop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (19 406 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1949
15823484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643773 15823484 Nowy apartament 36.27m położony przy ulicy Krochmalnej w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE wykończony w bardzo wysokim standardzie.Piętro 5 z 6, winda, ochrona, monitoring, teren ogrodzony.Układ mieszkania :- salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (36 394 zł/m2)

2
1
36.27 m2
2020
15851916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27022606 15851916 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o ekspozycji wschód–zachód, położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z cegły (1952 r.) z windą. Mieszkanie o wysokości 280 cm, w bardzo dobrym sta...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1952
15795196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090927 15795196 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Mieszkanie składa się z:- trzech pokoi,- oddzielnej, widnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Do mieszkania przynależy:- piwnica.Mieszkanie do wprowadzenia lub do odświeżenia.Parking ogólnodostęp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15758917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25333998 15758917 Luksusowe, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji City Flow Wola, ul. Redutowa 11 BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,68 m² w nowoczesnej inwestycji City Flow (etap 1 – już oddany do użytku), wyk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (27 575 zł/m2)

4
2
87 m2
2025
15835026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934375 15835026 Mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 1 piętrze w bloku z 2016 roku. Blok z ochroną. Do użytku mieszkańców siłownia oraz klubik malucha.Układ mieszkania:- sypialnia z zabudową meblową na wymiar- salon z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem A...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (22 029 zł/m2)

2
1
34 m2
2016