• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 233

15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025
15884183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695939 15884183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
2
67 m2
2005
15884149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695847 15884149 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiW cenie całe wyposażenie.Mieszkani...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2001
15881205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27625323 15881205 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,82m2 składa się z:- dwóch oddzielnych pokoi,- od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
40.82 m2
1968
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15884180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695938 15884180 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (19 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15883375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675054 15883375 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Hermana BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ( bez balkonu) : 69,2 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 000 PLN (12 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15881959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653425 15881959 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,7 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuche...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (15 741 zł/m2)

1
1
31.7 m2
2026
15884204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696108 15884204 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- hol,- salon z oknami na 2 stron...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 383 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15884321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699043 15884321 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 PanienBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (18 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2020
15881150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624783 15881150 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,50 m2 składa się z:-widnej kuchni w aneksie,-dwóch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1973
15878102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588315 15878102 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (14 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2004