• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 233

15889250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846232 15889250 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,06m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 23,5m2,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 800 PLN (16 302 zł/m2)

2
1
49.06 m2
2026
15887908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797129 15887908 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- garderobyPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (16 219 zł/m2)

3
1
60.73 m2
2025
15887476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784211 15887476 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z:- przedpokoju, - pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki. Dzięki oddzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1973
15887480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784209 15887480 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiOgrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie.Powierzchnia dodatkowa:- dwie piwnice o łączn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 394 zł/m2)

3
1
64.31 m2
1952
15887231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779326 15887231 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salon,- dwa ustawne pokoje,- duża kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 469 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15886167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749632 15886167 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (19 895 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15889257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846228 15889257 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: blok z cegły z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15888579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817147 15888579 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Magnackiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki Powierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2011
15887869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796885 15887869 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z:- jasnego salonu z otwartą kuchnią, - dwóch ustawnych sypialni, - łaz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
1
78.89 m2
2009
15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025
15884183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695939 15884183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
2
67 m2
2005
15884149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695847 15884149 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiW cenie całe wyposażenie.Mieszkani...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2001