• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 234

15841460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26789910 15841460 Mieszkanie 47m znajduje się na parterze w 2 piętrowym kameralnym i ogrodzonym budynku z dwiema klatkami. W skład mieszkania wchodzi: - hol, - salon z oknami na 2 strony (ok 18m2), - sypialnia (ok 16m2), - widna kuchnia jako oddzielne pomieszczenie (o...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 383 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15780658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25810058 15780658 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Ursus, na ostatnim 4.tym piętrze.Cena do negocjacji !!!Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na 4. piętrze (bez windy), składa się z:- przestronnego pokoju dziennego z jadalnią;- otwartej kuchni w zabudowie;- ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1968
15841459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789909 15841459 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ursusie Niedźwiadek położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80ych.Mieszkanie składa się z:- dwóch sypialni,- salonu z wyjściem na balkon,- oddzielnej ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 897 zł/m2)

3
1
50.4 m2
1980
15787343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25926883 15787343 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2022 roku.Mieszkanie składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni,- salonu,- sypialni,- łazienki,- przedpokoju- balkon.W pełni umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia się od zar...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

805 000 PLN (16 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2022
15779850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25792862 15779850 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2011 roku.Blok zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym i dobrze zarządzanym osiedlu .Ogromnym atutem jest teren osiedla, który jest bardzo przestronny, posiada dwa place ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (14 131 zł/m2)

3
1
69.35 m2
2011
15730298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24777334 15730298 Więcej informacji: 884 884 159Na sprzedaż działka o powierzchni 1460 m² położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości prawie 80 m i szerokości 18,5-19 m. Dojazd do działki d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 880 000 PLN

-
-
1460 m2
-
15731359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24793262 15731359 Więcej informacji: 884 884 159Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości prawie 46 m i szerokości 19 m. Do działki wliczamy też ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 230 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15890123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27871402 15890123 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Tomcia PaluchaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,51m2 składa się z:- przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową, - łazienka przestronna ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 457 zł/m2)

1
1
33.51 m2
2002
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15890371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875898 15890371 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ochockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 554 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2018
15889950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864965 15889950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu połączonego ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1965
15890509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879094 15890509 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,84m2 składa się z:-Sypialnia - 12.57m2,-Hol - 3...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 040 zł/m2)

2
1
42.84 m2
2020