• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 872

15849484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969240 15849484 4-pokojowe mieszkanie 73 m² z balkonem, piwnicą i parkingiem – do remontu – < 12 000 złm²!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² w zielonej części Mokotowa, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie idealne do w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (11 712 zł/m2)

3
1
73 m2
1991
15686551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23945863 15686551 Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje nowe, przytulne M 38,23m² czystej przestrzeni, gdzie poranna kawa smakuje lepiej niż gdziekolwiek indziej. Salon z aneksem kuchennym i ustawny pokójsypialnia tworzą harmonijną całość, którą możesz zaaranżować wedłu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15876193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532551 15876193 OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości Ireny Jagnickiej w upadłości (Sygn. akt WA2M GUp-s15432024) ogłasza p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 500 PLN (11 770 zł/m2)

3
-
56.2 m2
-
15872956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506815 15872956 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,71 m2, położone na 12. piętrze w prestiżowej inwestycji Woronicza 33B (deweloper OKAM). To idealna propozycja dla osób szukających nieruch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 500 PLN (20 500 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15615220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22511167 15615220 ..:: Mokotów Domy 160 mkw Zieleń 3 poziomy 3 miejsca parkingowe certyfikat BREEAM ::0% od KUPUJĄCEGOw ofercie zostało 6 domów158,59 mkw - 3.970.000 PLN162,13 mkw - 4.100.000 PLN162,54 mkw - 4.160.000 PLN163,52 mkw - 4.130.000 PLN163,52 mkw - 4....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 970 000 PLN (25 127 zł/m2)

7
3
158 m2
2026
15811657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439899 15811657 ...::: Mokotów nowoczesne osiedle niska zabudowa balkon lub taras etap VI 2026 ::...0% od Kupującej StronyPierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce zostało odznaczone międzynarodowym, ekol...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (26 724 zł/m2)

2
1
58 m2
2026
15767369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25523830 15767369 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw ul. Cybernetyki Mokotów Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części Mokotowa – przy ul. Cybernetyki.Szczegóły mieszkan...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15353671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16635950 15353671 Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 194 PLN (21 987 zł/m2)

5
3
141 m2
2025
15729798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767025 15729798 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 475 PLN (21 058 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15503703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20005463 15503703 Działka budowlana 1700m2, nie objęta MPZP. Właściciel posiada prawomocne pozwolenie na budowę budynku biurowo - handlowo - usługowego o pow. 3300 m2, GLA 2200 m2 Wszystkie media bezpośrednio na działce, na której obecnie znajduje się dom jednorod...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15708479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24341800 15708479 Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Pokoje słoneczne, strona płd.-zach., balkon 6 m2 z widokiem na zielony ogród. Kuchnia z AGD i zabudową, łazienka, funkcjonalne szafy wnękowe w hallu i sypialni. Klimatyza...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2020