• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 872

15877697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577603 15877697 Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy – na zielonym, prestiżowym Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 789 472 PLN (31 844 zł/m2)

4
2
119 m2
2025
15877625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27574906 15877625 SADYBA. Atrakcyjna cena. Działka obecnie zabudowana domem do remonturozbudowywyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej 60%, - wskaźnik intensywności...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN

-
-
657 m2
-
15877624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27574904 15877624 Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. SADYBA. Działka obecnie zabudowana domem do remonturozbudowywyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 875 zł/m2)

6
-
400 m2
1980
15158902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11237765 15158902 Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie.W najbliższej okolicy znajduje się niska elegancka zabudowa w tym liczne ambasady....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 000 PLN (22 222 zł/m2)

9
-
450 m2
2010
14908062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4484593 14908062 Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2200m2 położoną na Mokotowie (Stegny).Działka objęta MPZP przewidującym tereny parkingów wielopoziomowych, handlu usług i biur.:40% zabudowy terenuIntensywność zabudowy 2.0Max 5 kondygnacji Wyśmienita komu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN

-
-
2200 m2
-
13423431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88920 13423431 IDEALNA, PRZESTRONNA, CICHA DZIAŁKA 705m2 Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ REZYDENCJI O POW. 455m2, Obecnie na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy w granicy działki o pow. 38 m2.Oferta sprzedaży obejmuje przygotowany projekt budowy domu jednorodz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 000 PLN

-
-
705 m2
-
13395041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88691 13395041 Działka nie zabudowana ogrodzona 471m.2 Aktualny Plan Przestrzenny rejonu tzw. Dworca Południowego. 7. Ustalenia w zakresie struktury przestrzennej 1. Dla nowej zabudowy mieszkaniowej i usługowej plan wprowadza następujące strefy wysokości zabudowy: ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN

-
-
471 m2
-
15390970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17504634 15390970 Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączonego z kuchnią w aneksie, całość ma p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 481 190 PLN (29 624 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15756047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25243767 15756047 Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa.Zakończony remont zaplanowany przez utalentowanych warszawskich architektów. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi i komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (14 717 zł/m2)

6
2
265 m2
-
14572576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 142802 14572576 Na sprzedaż działka o powierzchni 3608 metrów położona w okolicy Sanktuarium Siekierkowskiego doskonała dla dewelopera, inwestora. Wymiary 140 m x 26 mDziałka podzielona na dwie:1. O powierzchni - 2113 mkw - przeznaczenie działki usługowo - mieszkani...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (1 664 zł/m2)

-
-
3605 m2
-
15799770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26197342 15799770 Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na BALKON, po remoncie, przy jednej z najbardziej kameralnych uliczek Starego Mokotowa, przed...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (22 748 zł/m2)

3
1
65.5 m2
1930
15877138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562438 15877138 Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych lokalizacji na Starym Mokotowie, w otoczeniu parków, nieopodal metr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 799 000 PLN (24 129 zł/m2)

4
2
116 m2
1998