• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 873

15359399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16768323 15359399 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 560 384 PLN (30 596 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15881440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27630970 15881440 Lokal Użytkowy na Sprzedaż: Marina Mokotów II – Idealne Miejsce dla Twojego Biznesu!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna lokalu użytkowego o powierzchni ok.170 m² usytuowanego w prestiżowej lokalizacji – na osiedlu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 244 000 PLN (19 310 zł/m2)

2
-
168 m2
2022
15881899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27652091 15881899 Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego otoczenia, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta. Niska z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 000 PLN (13 902 zł/m2)

2
1
51 m2
1992
15872164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27487304 15872164 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie!Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były 4 pokoje i można wrócić do tego u...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (14 313 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15612243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22449157 15612243 ------------ for English check below ------------Zadbane mieszkanie w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich, do którego przynależy schowek.Doskonała komunikacja do Centrum Warszawy. Tramwaje oraz autobusy przy ul. Sobieskiego i Puławskiej....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (17 262 zł/m2)

2
1
41.13 m2
1954
15876818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne I osobna kuchnia I przy metrze 27556304 15876818 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w piętnastopiętrowym budynku z 2007 roku.Najważniejsze atuty:dwustron...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (18 385 zł/m2)

3
1
65 m2
2007
15881610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641655 15881610 Penthouse z tarasem 70 m² Sadyba Wilanów przestrzeń, światło, prywatność Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy penthouse z imponującym tarasem o powierzchni 70 m², zlokalizowany na pograniczu Sadyby i Wilanowa przy ul. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 780 000 PLN (22 532 zł/m2)

3
-
79 m2
2010
15870211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe, Jasne, Balkon, Cybernetyki! 27423408 15870211 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2013.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 300 PLN (20 780 zł/m2)

2
1
44 m2
2013
15828065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamknięte osiedle, Jasne, Parking, Komórka! 26640468 15828065 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15870838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441073 15870838 2 pokoje z osobną kuchnią - Mokotów, Służew Nad Dolinką Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
47 m2
1976
15841081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26787773 15841081 Na sprzedaż są dwa lokale usługowe o powierzchni 483m2, a drugi 33m2. To niezwykle atrakcyjna oferta dla każdego, kto szuka miejsca, gdzie mogą rozwijać się ich biznesy. Obecnie oba lokale są wynajęte przez długoterminowych najemców. To gwarancja st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 450 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
516 m2
2016
15877649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576022 15877649 Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, w samym sercu Starego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób ceniących charakter historycznej zabudowy połączony z nowoczesnym komfortem.Najważniejsze atuty nieruchom...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 489 999 PLN (23 281 zł/m2)

3
1
64 m2
1930