• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 111

15891154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27889985 15891154 Sady Żoliborskie, Braci Załuskich,10p 10Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windyMiejsce postojowe ogrodzone na zewnątrzPiękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym osiedlu-ogrodzie Sady Żoliborskie.Wspaniały widok na zieleń oraz miast...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968
15785686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25888988 15785686 Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na rynku, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a tak...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1932
15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15440759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18613925 15440759 Mieszkanie 42m na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. W bloku są wymienione nowe windy, klatka schodowa jest w trakcie odnawiania.Mieszkanie jest po generalnym remoncie .Wszystkie pokoje są w pełni umeblowane.Kuchnia jest wyposażona w podstawowe sprzęty i...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
13342429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1633905 13342429 Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 13.Ekspozycja południowo - zachodnia.Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD i meble.Pokoje o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (29 310 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
15853264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27044888 15853264 Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mickiewicza 66 na Żoliborzu. W skład mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15858735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam przestronny apartament 114,8 m², Zoliborz 27153745 15858735 Przestronny apartament 114,8 m² z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu „rodzinnego” - Żoliborz, ul. Rydygiera 15Oferujemy przestronny apartament o powierzchni 114,8 m², położony na 5 piętrze nowoczesnego kompleksu mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (26 228 zł/m2)

4
2
114 m2
2009
15666911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje | Balkon | Zieleń | Garaż 23591122 15666911 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Kaliny Jędrusik, Żoliborz Artystyczny 43,12 m² Idealne na wynajem  Opis nieruchomości:Nowoczesne, słoneczne 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,12 m² położone na 1 piętrze w 7‑piętrowym budynku z 2017 roku,...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (23 233 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15870144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27421447 15870144 Na siódmym piętrze w bloku po termomodernizacji mieszkanie o powierzchni 20 m2. Mieszkanie jednopokojowe .Stan mieszkania wymagający odświeżenia być może wystarczy trochę farby z domieszką marzeń. Na podłodze parkiet ,okna PCV. .Jedyny minu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

395 000 PLN (19 750 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15524002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy przy Placu Lelewela 20477387 15524002 WSPANIAŁE MIESZKANIE PRZY PALCU LELEWELA NA STARYM ŻOLIBORZUPROPOZYCJA DLA OSÓB DOCENIAJĄCYCH UROK KLIMATU ŻOLIBORZA Oferowane na sprzedaż mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50-tych, usytuowanej w bliskiej odległości od Placu Wilsona a jednocz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (20 388 zł/m2)

2
1
49 m2
1957